dnes je 28.05.2018 a svátek má Vilém

Adam Kost

Kolekce Adama Kosta jsou určeny mužům s vysokými nároky na kvalitu a osobní přístup. "Stavebními kameny jsou: dokonalý střih, jasně definovaná silueta a jedinečná práce se vzorovanými materiály," říká ke svým kolekcím autor. Adam Kost v kolekcích často míchá kontrastní prvky, které spojuje v harmonický celek.

Adam Kost je od roku 2015 studentem UMPRUM Ateliéru designu oděvu a obuvi. Ještě před vstupem na vysokou školu se stal finalistou start-up MBPFW 2013 s kolekcí Kontinuální nicota. V roce 2017 prezentoval dámskou kolekci inspirovanou přesahem oblečení severoamerických indiánů do současného oděvu v rámci VAN GRAAF Junior Talent 2017. V roce 2017 se rovněž účastnil soutěže Baťa Young Designers Challenge, kde vyhrál pánskou kategorii s botou Straight Black. Vítězný model se pak prodával ve vlajkových obchodech značky Baťa po celém světě.

Telefon:
+420 775 730 548
E-mail: Instagram:

Více o ADAM KOST na moda.cz

Adam Kost předvedl velmi povedenou, uniformní pánskou kolekci

Poslední přehlídkový den MBPFW byla k vidění také nesmírně propracovaná kolekce Adama Kosta. Co nás na ní bavilo nejvíce?

Celý článek

Jarní pánská kolekce Adama Kosta 2018 v souboji řádu a chaosu

Jarní kolekce Adama Kosta se těšila na pražském Fashion Weeku takovému úspěchu, že se letos dočkala vlastního lookbooku i editoriálu.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2018

Přehlídky nadcházející edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představí zavedené domácí značky i začínající návrháře.

Celý článek