dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Anna Tejklová - Anna Anna

 

Anna Anna®

je oděvní značka výjimečného oblečení, kterou založila výtvarnice Anna Tejklová. Každý kus je ručně malovaný originál, nebo model ušitý z autorských látek. Najdete zde jak plesové róby a svatební šaty s bohatou malbou na sametu, hedvábí či šifonu, tak elegantní nadčasové kousky vhodné do práce a na běžné nošení. Originální trička, topy, šaty, tuniky i saka, kabelky i čepice. Pro značku Anna Anna je charakteristická mimořádná barevnost a vysoká úroveň ručně malovaných vzorů, kvalita látek a střihy, které co nejlépe tvarují ženskou postavu všech tvarů a velikostí. 

Telefon:
776687788
E-mail: WWW: Facebook:

Více o ANNA TEJKLOVÁ na moda.cz

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

Módní přehlídka Anna Anna ukázala nové modely plné ženskosti, barev i ohně

Na letošním Czech Fashion Weeku představila Anna Tejklová pod svou značkou Anna Anna módní show plnou barev a ohně.

Celý článek
ANNA Anna

Tip na skvělý dárek: originální barevné čepice a čelenky české značky Anna Anna!

Přemýšlíte každý rok, co zajímavého a hezkého dát svým blízkým nebo těm, kteří už „všechno mají”? Máme pro vás tip na zcela originální dárek, který je krásný, cenově dostupný, a ještě podpoříte českou řemeslnou výrobu.

Celý článek

ROZHOVOR s módní návrhářkou Annou Tejklovou

Modely designérky Anny Tejklové se nesou ve znamení výjimečnosti a originality. V rozhovoru nám prozradila, jak vznikají její ručně malované modely a tištěné autorské látky.

Celý článek