dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Fialová Barbora

Barbora Fialová vystudovala na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze obor "Módní tvorba" pod vedením Josefa Ťapťucha. V roce 2007 absolvovala stáž na Politecnico di Milano.
Od roku 2007 navrhuje pod značkou "Barbora" oděvy, šperky a jiné doplňky s cílem vytvořit ucelený outfit. Důraz klade především na ženskost a eleganci. V lednu 2011 otevřela vlastní obchod, kde prodává autorské malosériové kolekce nebo zhotovuje modely na zakázku.

 

 

Adresa

BARBORA Anglická 387/3 Praha 2

Telefon:
+420 603 165 121
E-mail: WWW:

Více o BARBORA FIALOVÁ na moda.cz

Na přehlídce českých návrhářů zazářila topmodelka a tvář domu Gucci Bára Fialová

V Opavě se konal nultý ročník Fashion Show, módní bouře, která si klade za cíl podpořit řemeslo a představit divákům řadu talentovaných módních designerů celého regionu.

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek
Barbora Fialová

Fashion Storm: Opava zažije módní bouři, jejíž hlavní hvězdou je současná tvář módního domu Gucci

Opavou se na podzim prožene módní bouře, velkolepá módní událost, jejíž hlavní hvězdou bude atypická česká topmodelka a současná tvář módního domu Gucci Barbora Fialová.

Celý článek

Modelka Barbora Fialová se stala jednou z hlavních tváří na přehlídce Gucci Cruise 2020

Jistě všichni víme, že naše modelky jsou jedny z nejkrásnějších. Mezi ně se nyní řadí i Barbora Fialová, která svým nekomerčním vzhledem zaujala až v Itálii.

Celý článek

Arcolor 2015 v režii talentovaných žen

Během prvního dne festivalu Arcolor 2015 představily svoji osobitou tvorbu čtyři mladé nadané návrhářky – J. Minaříková, M. Mathonová, S. Schindlerová alias Wasabinka a B. Fialová, která stojí za značkou barbora. 

Celý článek

Pozvánka na středeční Arcolor

Na co se těšit ve středu 9. 9. 2015 v rámci Festivalu mladé módy Arcolor? Na Fashion marathon a večerní přehlídky v Theatro Music Clubu.

Celý článek

Obchod Barbory Fialové vám přináší březnovou akci 2+1 zdarma

Česká módní návrhářka Barbora Fialová pro vás připravila březnovou akci 2+1 zdarma, která se vztahuje na oblečení vlastní tvorby a bude platit až do 31. 3. 2014

Celý článek

Rozhovor s českou módní návrhářkou Barborou Fialovou

Barbora Fialová vystudovala na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze 

Celý článek