dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

Fialová Barbora

Barbora Fialová vystudovala na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze obor "Módní tvorba" pod vedením Josefa Ťapťucha. V roce 2007 absolvovala stáž na Politecnico di Milano.
Od roku 2007 navrhuje pod značkou "Barbora" oděvy, šperky a jiné doplňky s cílem vytvořit ucelený outfit. Důraz klade především na ženskost a eleganci. V lednu 2011 otevřela vlastní obchod, kde prodává autorské malosériové kolekce nebo zhotovuje modely na zakázku.

 

 

Adresa

BARBORA Anglická 387/3 Praha 2

Telefon:
+420 603 165 121
E-mail: WWW:

Více o BARBORA FIALOVÁ na moda.cz

Modelka Barbora Fialová se stala jednou z hlavních tváří na přehlídce Gucci Cruise 2020

Jistě všichni víme, že naše modelky jsou jedny z nejkrásnějších. Mezi ně se nyní řadí i Barbora Fialová, která svým nekomerčním vzhledem zaujala až v Itálii.

Celý článek

Arcolor 2015 v režii talentovaných žen

Během prvního dne festivalu Arcolor 2015 představily svoji osobitou tvorbu čtyři mladé nadané návrhářky – J. Minaříková, M. Mathonová, S. Schindlerová alias Wasabinka a B. Fialová, která stojí za značkou barbora. 

Celý článek

Pozvánka na středeční Arcolor

Na co se těšit ve středu 9. 9. 2015 v rámci Festivalu mladé módy Arcolor? Na Fashion marathon a večerní přehlídky v Theatro Music Clubu.

Celý článek

Obchod Barbory Fialové vám přináší březnovou akci 2+1 zdarma

Česká módní návrhářka Barbora Fialová pro vás připravila březnovou akci 2+1 zdarma, která se vztahuje na oblečení vlastní tvorby a bude platit až do 31. 3. 2014

Celý článek

Rozhovor s českou módní návrhářkou Barborou Fialovou

Barbora Fialová vystudovala na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze 

Celý článek