dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Lopatič Marko - Marko.in

Marko Lopatič, mladý návrhář, designér a stylista sarajevského původu tvořící pod značkou Marko.in, se výrazně prosazuje na poli módy od roku 2011.

Úspěch zaznamenal v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu 2013, kde dostal příležitost uspořádat vlastní módní přehlídku a ukázat, co opravdu umí. Za sebou má tři kolekce dámských šatů WILD, SOUL a Dualita. Jeho tvorba je výrazná až extravagantní přitom stále nositelná. Vedle designových modelů z přehlídkových mol se soustředí na práci určenou na běžné nošení, pro širokou veřejnost. Vedle podpory charitativních akcí má za sebou i práci na filmových kostýmech, nebo jako stylista pro magazíny a televizní pořady.

Adresa

SHOW ROOM:

Jižní VII 958/1 
Praha 141 00
Česká republika

E-mail: WWW:

Více o MARKO LOPATIČ na moda.cz

Marko.in Beauty Atelier snoubí krásu, módu a styl

Móda.cz měla tu čest zúčastnit se otevření Marko.in Beauty Atelieru -  místa, kde se snoubí krása, relaxace, móda a styl. A kdo za tím vším stojí? Módní návrhář Marko Lopatič!

Celý článek

České Miss a Muž roku představili novou kolekci Marko.in inspirovanou českou vlajkou

Redakce Módy.cz se zúčastnila představení nové kolekce Marko.in a VIP nákupů v DAPI, které se neslo v pohodové atmosféře. Podívejte se s námi, jak vše probíhalo.

Celý článek

Vyhrajte dva výrobky z nové kolekce VytVOŘENO NÁMI!

Navštivte tuto jedinečnou akci k uvedení nové kolekce by Marko.in v butiku DAPI a získejte možnost zapojit se do soutěže.

Celý článek

Představení nové kolekce z dílny Marko.in budou provázet VIP nákupy!

Ve středu večer 21. 5. bude představena nová kolekce Marko.in s názvem „Vytvořeno námi“. U této příležitosti na vás čekají také VIP nákupy a mnohé další.

Celý článek

Ivana Korolová na svůj koncert oblékla značku Marko.in

Včera v La Locca baru proběhl koncert herečky, dabérky a zpěvačky Ivany Korolové. K vidění kromě hvězd hudební a muzikálové scény byly především originální kostýmy značky Marko.in

Celý článek

Na první módní přehlídce 3D plavek Marka Lopatiče české krásky ukázaly, že móda je opravdu zábava

První českou kolekci plavek vyrobenou pomocí 3D tiskárny představila značka Marko.in. V lechtivých modelech se na ledě Tipsport arény předvedly české Miss

Celý článek

První českou kolekci 3D plavek představí značka Marko.in na ledě HC Lev Praha

Marko.in představí přímo na ledě pražské Tipsport arény kolekci uměleckých 3D plavek pro letošní sezónu a to prostřednictvím českých miss po ukončení zápasu Play Off HC Lev Praha

 

Celý článek

Víte v čem na ples? Praktické tipy a trocha etikety

Plesová sezóna se blíží, chcete zazářit? Nechte se inspirovat

Celý článek

Kalendář 2014 od Marko.in ve stylu Brigitte Bardot

Módní přehlídka ve stylu Brigitte Bardot v podání Marka Lopatiče oslnila Sacre Coeur...

Celý článek