dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Michal Marek

 

Michal je módní návrhář a vizážista. Žije a tvoří v Praze, kde má na Letné svůj autorský ateliér.

Po studiu módního designu v Praze sbíral zkušenosti a inspiraci v zahraničí, v Londýně nebo na řeckém Mykonosu.  Po návratu do Prahy působil nejprve jako make up artist pro značku Chanel. Touha po vlastním vyjádření jej vedla k založení autorského módního ateliéru. Inspirací pro tvorbu modelů na zakázku, speciálních mini kolekcí i sezonních kolekcí mu je především člověk sám, vnější i vnitřní krása, práce s křivkami, různorodost a osobité potřeby každého z klientů.ek. Tvorba se vyznačuje precizností vypracování, jednoduchostí střihů nebo přímou modelací látek, přirozeným citem pro barvy, smyslem pro celkový styling, nezná limity, každá jinakost je motivací k dosažení jedinečného výsledku. V Michalových rukou vznikají večerní a plesové róby, svatební šaty, konzervativní kostýmy i smyslné trendy kousky, nezapomíná ani na muže, pro které vytváří jak pánské obleky, tak modely, které plně korespondují s nejnovějšími trendy či extravagancí. Všechny modely prochází Michalovýma rukama a jsou vyráběny přímo v pražském ateliéru.  

Michal is fashion designer and make up artist forming in Prague.

Adresa

Ateliér Michal Marek

Bubenská 20
Praha 7 - Holešovice

Telefon:
+420-730-966-009
E-mail: WWW: Facebook:

Více o Michal Marek na moda.cz

Módní návrhář Michal Marek představil novou kolekci i zrekonstruovaný ateliér

Po delší odmlce přichází návrhář Michal Marek s novou kolekcí, pro kterou zvolil svou hlavní múzu Agátu Prachařovou.

Celý článek

Návrhář Michal Marek pomáhal svou originální kolekcí na charitativní přehlídce

Talentovaný český designer vytvořil moderní kolekci plnou zlatavých odlesků, romantiky i modely se sportovními prvky snoubící eleganci pro denní nošení! Přehlídka proběhla formou charitativní akce pro neziskovou organizaci Bona, o.p.s.

Celý článek

Český návrhář Michal Marek svou novou kolekcí pomáhá

Nejnovější kolekce Michala Marka přináší módu, pod kterou se skrývá hlubší myšlenka. Přesně tak, jak to má Michal Marek ve zvyku.

Celý článek

Netradiční představení kolekce Můra Návrháře Michala Marka

Návrhář Michal Marek představil novou kolekci s androgenním modelem v hlavní roli. Jak se kolekce představila na přehlídkovém molu?

Celý článek

Módní návrhář Michal Marek tentokrát v roli modela

Oblíbený módní návrhář Michal Marek jako model ve své kolekci Alternative future

Celý článek

Michal Marek nás v nové kolekci posílá do alternativní budoucnosti

Český návrhář představil v dubnu svou novou kolekci. Přavažují v ní neutrální tóny s akcentem ve stříbrné a zlaté a nese jméno Alternative Future. 

Celý článek

LOVE BY MICHAL MAREK ANEB VZNEŠENÁ KOLEKCE TALENTOVANÉHO NÁVRHÁŘE

Láska je důležitá, spojuje nás, a návrhář Michal Marek to dobře ví. Dlouhé měsíce práce se vyplatily a včera večer konečně přišel DEN D, kdy talentovaný umělec představil svou nejnovější kolekci LOVE. 

Celý článek

Módní návrhář Michal Marek představí novou kolekci LOVE

S módním návrhářem Michalem Markem jsme si povídali o tom, jestli je zamilovaný a o nově vzniklé kolekci LOVE.  LÁSKA  A  ZASE  LÁSKA! 

Celý článek

Rozhovor s návrhářem Michalem Markem

Vyzpovídali jsme pro vás talentovaného návrháře a vizážistu Michala Marka, který vlastní a vede stejnojmenný ateliér v Praze. 

Celý článek