dnes je 17.02.2019 a svátek má Miloslava

Michal Marek

 

Michal je módní návrhář a vizážista. Žije a tvoří v Praze, kde má na Letné svůj autorský ateliér.

Po studiu módního designu v Praze sbíral zkušenosti a inspiraci v zahraničí, v Londýně nebo na řeckém Mykonosu.  Po návratu do Prahy působil nejprve jako make up artist pro značku Chanel. Touha po vlastním vyjádření jej vedla k založení autorského módního ateliéru. Inspirací pro tvorbu modelů na zakázku, speciálních mini kolekcí i sezonních kolekcí mu je především člověk sám, vnější i vnitřní krása, práce s křivkami, různorodost a osobité potřeby každého z klientů.ek. Tvorba se vyznačuje precizností vypracování, jednoduchostí střihů nebo přímou modelací látek, přirozeným citem pro barvy, smyslem pro celkový styling, nezná limity, každá jinakost je motivací k dosažení jedinečného výsledku. V Michalových rukou vznikají večerní a plesové róby, svatební šaty, konzervativní kostýmy i smyslné trendy kousky, nezapomíná ani na muže, pro které vytváří jak pánské obleky, tak modely, které plně korespondují s nejnovějšími trendy či extravagancí. Všechny modely prochází Michalovýma rukama a jsou vyráběny přímo v pražském ateliéru.  

Michal is fashion designer and make up artist forming in Prague.

Adresa

Ateliér Michal Marek
Ovenecká 36
170 00 Praha 7

Telefon:
+420-730-966-009
E-mail: WWW: Facebook:

Více o Michal Marek na moda.cz

Netradiční představení kolekce Můra Návrháře Michala Marka

Návrhář Michal Marek představil novou kolekci s androgenním modelem v hlavní roli. Jak se kolekce představila na přehlídkovém molu?

Celý článek

Módní návrhář Michal Marek tentokrát v roli modela

Oblíbený módní návrhář Michal Marek jako model ve své kolekci Alternative future

Celý článek

Michal Marek nás v nové kolekci posílá do alternativní budoucnosti

Český návrhář představil v dubnu svou novou kolekci. Přavažují v ní neutrální tóny s akcentem ve stříbrné a zlaté a nese jméno Alternative Future. 

Celý článek

LOVE BY MICHAL MAREK ANEB VZNEŠENÁ KOLEKCE TALENTOVANÉHO NÁVRHÁŘE

Láska je důležitá, spojuje nás, a návrhář Michal Marek to dobře ví. Dlouhé měsíce práce se vyplatily a včera večer konečně přišel DEN D, kdy talentovaný umělec představil svou nejnovější kolekci LOVE. 

Celý článek

Módní návrhář Michal Marek představí novou kolekci LOVE

S módním návrhářem Michalem Markem jsme si povídali o tom, jestli je zamilovaný a o nově vzniklé kolekci LOVE.  LÁSKA  A  ZASE  LÁSKA! 

Celý článek

Rozhovor s návrhářem Michalem Markem

Vyzpovídali jsme pro vás talentovaného návrháře a vizážistu Michala Marka, který vlastní a vede stejnojmenný ateliér v Praze. 

Celý článek