Navštívili jsme salon Nailed by R a zkusili jejich revoluční novinku – kaviárové nehty!

Navštívili jsme salon Nailed by R a zkusili jejich revoluční novinku – kaviárové nehty!

Navštívili jsme pražský nehtový salon Salon Nailed by R 

Díky velkým ohlasům ze strany vás, našich čtenářů na kaviárovou manikúru Ciaté jsme zjišťovali, zdali si ji můžete pořídit i někde u nás. Teď už víme, že můžete, za kolik i jak její aplikace probíhá. Navštívili jsme pražský nehtový salon Salon Nailed by R a připravili pro vás reportáž. Aplikací kaviárové manikúry vás provede naše redaktorka Taťána Hejcmanová, která si ji sama vyzkoušela.

Salon Nailed by R začal pracovat se značkou Charlote Ciaté, která kaviárovou manikúru nabízí. Jedná se vlastně o první třídimenzionální lak na nehty, který funguje tak, že na první vrstvu laku nanesete druhou vrstvu kaviárových minikuliček. Ale aby mi nehty vydržely ještě déle, manikérka Regina mi nanesla na nehty permanentní lak od značky Jessica (o kterém jsem již psala, lak, který vydrží tři týdny a déle) a následně se na nehet nanesly právě kaviárové kuličky! Pojďte se podívat, jak celé dílo dopadlo!

Tato procedura je u nás poměrně nová a vlastně nevím o jiném salonu, který by ji dělal, až na salon Nailed by R. Jedná se skutečně o velice originální zdobení nehtů, které ale není úplně na dlouho. Je dobré jej využít na nějakou příležitost nebo akci, protože se jedná o malé kuličky, které nemůžou držet věčně, takže postupem času opadají. Zkrátka kaviárová manikúra není na dlouhé nošení, ale spíše na nějakou příležitost, když chcete skutečně zazářit! Kaviárové kuličky ale úžasně drží na umělých gelových nehtech, není totiž třeba zdobit všechny nehty, ale kuličky se dají využít na dozdobování, které vypadá také skvěle! Já jsem zkusila kuličky na všech nehtech a vypadalo to opravdu báječně! Nehty házely velice zvláštní odlesky, občas se zdálo, že efekt je skutečně 3D! Množství kuliček, které se na moje nehty vypotřebovalo, bylo opravdu veliké, manikérka Regina skutečně nešetřila a proto byl výsledný efekt opravdu krásný! Já jsem si zvolila bílou barvu kuliček, ale v salonu je v nabídce také tmavě modrá. Tu zase zkusím příště a vy to zkuste také a dejte vědět, jak se vám procedura a výsledné dílo líbilo!

 

Zdroj obrázků: Ciate.co.uk, Taťána Hejcmanová

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram