Nejinteligentnější vysoušeč vlasů Dyson pro zdravější pokožku hlavy a vlasů

Nejinteligentnější vysoušeč vlasů Dyson pro zdravější pokožku hlavy a vlasů

Chytrá a automatická technologie senzoru Nural™ chrání zdraví pokožky hlavy a zvyšuje přirozený lesk vlasů. Rychlé inteligentní vysoušení bez poškození teplem je vhodné pro všechny typy vlasů.

James Dyson během celosvětové akce v jihokorejském Soulu představil vysoušeč vlasů Supersonic Nural™, nejinteligentnější fén s novou technologií senzorů. 

„Pokud se vám podaří omezit poškozování vlasů teplem, můžete získat zdravější pokožku hlavy a zdravější vlasy. Náš nový Supersonic NuralTM má senzor, který rozpozná vaši hlavu a sníží teplotu, jakmile se přiblíží k vašim vlasům. Tím zabrání poškození pokožky hlavy i vlasů teplem. Pouze díky investicím do výzkumu a vývoje přicházejí inovace. Budujeme jedny z nejsofistikovanějších vlasových laboratoří na světě.“

 James Dyson, zakladatel a hlavní inženýr Dyson

Nejnovější stylingový přístroj Dyson je vybaven novým režimem ochrany pokožky hlavy, který využívá síť senzorů Nural™. Automaticky snižuje teplotu, jakmile se přiblíží k vaší hlavě, pomáhá chránit pokožku hlavy před poškozením. Tyto senzory také zlepšují zážitek ze stylingu, zvyšují lesk vlasů a zabraňují jejich poškození teplem. Nové a vylepšené nástavce určené pro všechny typy vlasů jsou vybaveny funkcí rozpoznávání nástavců. Fén pozná stylingové preference uživatele a zjednoduší tak rutinu pro rychlé a zdravé vysoušení bez extrémního tepla.

Fén na vlasy Dyson Supersonic™ (Ceramic Pop)

 

Ještě chytřejší díky senzorům Nural™ 

Nové senzory Nural™ společnosti Dyson pomáhají usnadnit styling tím, že aktivují režim ochrany pokožky hlavy, správně nastaví teplotu a rychlost vysoušení u každého nástavce dle preferencí uživatele. 

Režim ochrany pokožky hlavy: V tomto režimu se teplota automaticky sníží na 55 °C, což je optimální výše pro pohodlí pokožky hlavy a rychlost vysoušení. Snímač vysílá neviditelný infračervený paprsek a měří vzdálenost mezi přístrojem a vašimi vlasy, proto stačí, aby se vysoušeč přiblížil k vlasům a pokožce hlavy. 

Osvětlení mění barvu a ukazuje nastavení teploty: V režimu ochrany pokožky hlavy tato funkce zajišťuje, že se barva LED osvětlení automaticky mění mezi žlutou (nízká teplota), oranžovou (střední teplota) a červenou (vysoká teplota) v závislosti na vzdálenosti přístroje od hlavy. 

Učí nástavce, aby si pamatovaly vaše preference při stylingu: Tato technologie zjednodušuje stylingové rutiny, protože se přístroj přizpůsobuje režimu stylingu uživatele fénu. Pamatuje si naposledy použité nastavení tepla a proudu vzduchu pro každý stylingový nástavec a automaticky je použije při dalším použití. 

Detekce pauzy pro snadnější rutinu: Fén Dyson Supersonic Nural™ je také vybaven akcelerometrem snímajícím pohyb, který automaticky deaktivuje topné těleso a snižuje průtok vzduchu a hlučnost, když se nacházíte mezi jednotlivými stylingy.

„Z našeho vědeckého výzkumu o vlasech víme, že existuje souvislost mezi kvalitou vlasů a zdravou pokožkou hlavy. Tkáň vlasové pokožky se skládá z různých vrstev, přičemž svrchní vrstva slouží jako bariéra proti vnějším stresorům. Když je však pokožka hlavy poškozená, může dojít ke ztrátě hydratace, což je klíčový faktor, který nás vedl k vývoji funkce Scalp protect mode. Ta pomáhá udržovat úroveň vlhkosti pokožky hlavy a umožňuje šetrné vysoušení.“

 

 

Shawn Lim, vedoucí výzkumu společnosti DysonPředstavení nových nástavců.

Nový difuzér Wave+Curl byl navržen pro vlny, lokny a kudrliny. Pomáhá tvarovat přirozeně vlnité vlasy ve dvou režimech. V režimu „Dome“ velký kopulovitý tvar nástavce odvádí proud vzduchu od pokožky hlavy a vytváří hladší, podlouhlé vlny se zaoblenými konci. V režimu Diffuse vzduch proudí hluboko ke kořínkům, vytvoří se objemné kudrny a lokny.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram