Nejočekávanější kampaň Victoria’s Secret nafotily krásky Gigi, Emily, Tina a Paloma

Nejočekávanější kampaň Victoria’s Secret nafotily krásky Gigi, Emily, Tina a Paloma

Victoria’s Secret odhalila velmi očekávanou kampaň na léto 2024, která oživuje styly 90. let a začátku 21. století. Značka spodního prádla sází na jistotu, proto do kampaně povolala své nejlepší modelky, mezi kterými nechybí Gigi Hadid, Emily Ratajkowski, Tina Kunakey a Paloma Elsesser.

 

Každá modelka přináší letní kampani svou jedinečnou osobnost a zároveň špetku nostalgie. Mikael Jansson nafotil krásné modelky v prostředí malebné pláže, která dokonale splývá s retro designem letní kolekce.

Gigi Hadid oslňuje v bronzovém vršku bikin a sexy spodku zdobeném hravými třásněmi. Emily Ratajkowski zastupuje rafinovanou eleganci v jednodílných plavkách na ramínka v kombinaci s klasickým slaměným kloboukem a několika skládanými šperky. Paloma Elsesser představuje osobitý vzhled v nápadném zeleném push-up vršku a ladícím spodním dílu na ramínka od Victoria’s Secret, který vyzařuje sebevědomí a styl. Mezitím Tina Kunakey upoutává pozornost stylovým vrškem bikin s řetízkovým lemem a se sladěným spodním dílem.

Styling modelek od Emmanuelle Alt je ústředním bodem kampaně, který zdůrazňuje různorodé možnosti kombinace plavek, jako jsou jednodílné plavky s výrazným mvýstřihem, vršky bikin ve stylu bandeau, bikiny s vázáním za krkem i třásně.

Kolekci doplňuje několik párů bot od plážových až po kozačky a šperky, které umocňují atmosféru kolekce. Make-up políbený sluncem a dokonale rozcuchané vlasy mají na svědomí Shay Ashual a Mark Carrasquillo. A výsledek? Celá kampaň dokonale vyzařuje esencí léta.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram