Největší módní influenceři roku 2018

Největší módní influenceři roku 2018

Lidé nás, zejména na sociálních sítích, svými příspěvky velmi ovlivňují. A my si to mnohdy ani neuvědomujeme. Jací jsou největší módní influenceři roku 2018?

Influenceři jsou nezbytnou součástí sociálních sítí, jelikož je firmy využívají k propagaci svých výrobků. Ovšem módní influenceři tu nejsou jen od toho, aby propagovali zboží. Lidé se jimi inspirují, i co se módních kreací týče. Došlo to až do takové fáze, že se jimi kvůli poptávce nakupujících musí inspirovat i některé módní domy. 

Chiara Ferragni

Italka Chiara Ferragni se nejvíce proslavila módním blogem 'The Blonde Salad', který založila roku 2009. Již necelé dva roky poté ho navštěvovalo přes 110 000 lidí za den. Do dnešního dne patří Chiara k nejúspěšnějším blogerkám na světě. Inspiruje miliony lidí svými outfit tipy, které jsou velmi osobité a neokoukané. Další podstatnou událostí, která se v roce 2018 stala, a která měla spojitost s Chiarou, byly troje šaty pro její svatební den. Ty pro ni navrhla Maria Grazia Chiuri z módního domu Dior. Ne nadarmo se říká, že právě tyto svatební šaty předčily svou opulentností šaty Meghan, nyní již vévodkyně ze Sussexu. 

Kylie Jenner 

Kylie Jenner je nejen sestra z klanu Kardashian-Jenner, čerstvá matka, slavná beauty ikona s vlastní kosmetickou řadou či jednadvacetiletá celebrita, jejíž jmění přesahuje více než 900 milionů dolarů. Jedná se také o vlivnou módní ikonu, jejíž styl inspiruje lidi po celém světě. Kylie si svůj vliv velmi dobře uvědomuje. Její styl je velmi pohodlný a osobitý, přičemž nikdy nezapomíná ani na precizně zhotovený make-up a vlasy. Kromě toho má se svou sestrou Kendall vlastní módní značku 'Kendall + Kylie', která se prodává například v obchodních řetězcích Forever 21.

Alexa Chung

Původně modelka, ze které se postupně stala módní ikona píšící do magazínu Company a spolupracující s nejvlivnějšími lidmi z módní branže. Alexa Chung se téměř každoročně objevuje na seznamech Nejlépe oblékaných lidí. V roce 2016 založila vlastní módní značku 'Alexa Chung', která se těší kladných reakcí ze strany módních kritiků. Napsala také vlastní knihu s názvem 'It', která je plná myšlenek, osobních fotografií a kreseb. 

Kim Kardashian

Kim Kardashian West je zřejmě nejznámější členka klanu Kardashian-Jenner a jejich televizní reality show Keeping Up With The Kardashians. Manželka zpěváka Kanyeho Westa je známá svými módními výstřelky. V roce 2016 si ji podařil znovu vrátit trend cyklistických šortek, které se nyní nosí jako běžná součást oděvu. Kim K je ráda středem pozornosti, proto nosí upnuté oděvy, aby upozornila na své křivky. 

Jeanne Damas

Rodilá Pařížanka Jeanne Damas, která svým vzhledem připomíná Jane Birkin a Isabellu Adjani. Z domova nevychází bez červeně namalovaných rtů a nedbalého účesu. Než si založila módní značku Rouje, byla především internetovou influencerkou. „Pařížanky ovládají schopnost být cool a chic, aniž vypadají, že pro to vyvinuly nějaké úsilí. Je to hlavně otázka přístupu, detailů a charakteru," říká Jeanne.

Aimee Song

Kalifornská blogerka Aimee Song založila svůj webový portál 'Song Of Style' v roce 2008, zatímco studovala architekturu v San Franciscu. Aimee spolupracuje se značkami jako LaCoste, Levi's či Bloomingdale. Kromě toho vytvořila vlastní kolekci džínů nazvanou 'Dreaming in Blue' ve spolupráci se značkou 7 For All Mankind. Její styl je velmi elegantní a dívčí, což inspiruje mnoho žen  po celém světě. 

Topwomensmag.com, Harpersbazaar.com.au

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram