Nenáročné podzimní účesy, kterých se už nebudete chtít vzdát

Nenáročné podzimní účesy, kterých se už nebudete chtít vzdát

Pár tipů na účesy, které vás v unavených podzimních dnech nebudou stát moc úsilí a zato budou vypadat skvěle, se hodí vždy. Móda.cz je přináší právě teď!

Culík, a nebo ne?

První účes, který vám na podzim plně doporučujeme, je takový falešný culík. Část vlasů v něm totiž je a druhá ne. Společně s heboučkým svetrem a kávou doladí vaše unavená rána cestou do práce a nenuceně přesto upraveně bude vypadat celý den. 


Krátce střižené vlasy, ale jenom na oko

Když už jsme u těch účesů, které nejsou tvořené úplně tak, jak vypadají, patří sem také falešný krátký střih. Je určen pro majitelky dlouhých vlasů, když prameny šikovně přehnete a sepnete na zátylku hlavy, vznikne dokonale nedokonalý účes, vyhlížející jako krátký bob, který jste si ráno ani neobtěžovala pročesat. 


Přeležený drdol

I to je totiž skvělá podzimní alternativa jindy uhlazeného a precizního drdolu. Nejlepšího efektu dosáhnete, zamotáte-li do drdolu vlasy bez rozčesání. Abyste ale nebudila dojem neupravené ženy, pečlivost, jež uberete u účesu, přidejte při líčení. Ať je jasně poznat, jaký byl váš úmysl. 


Uvoněný culík

Culík je culík. Praktický a mezi ženami mimořádně oblíbený. I on si ale na podzim zaslouží zvolnit a tak z něj nechte vykukovat vlasy, padat pramínky a netrapte se s častým přečesáváním. 

fashionising.com ; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram