Neoficiální spot značky Adidas ve vás vzbudí emoce

Neoficiální spot značky Adidas ve vás vzbudí emoce

Soucit, lásku, smutek i nadšení ve vás vyvolá neoficiální spot pro značku Adidas, který vytvořil 26letý režisér Eugen Merher.

Posíláte si s kamarádkami zajímavé odkazy na různé články či videa, která vás nějakým způsobem osloví? My to tak v redakci děláme a právě video, které v tomto článku najdete v naší šéfredaktorce Péťe, i ve mně samotné, vyvolalo hodně silné emoce. Přiznáme se, že i slza ukápla.

Mladý režisér Eugen Merher vytvořil reklamní spot, který zaměřil na staršího muže, žijícího v domově pro seniory se zvláštním režimem. Bývalý maratonský běžec žije ze dne na den odevzdán osudu až do chvíle, kdy narazí na své staré běžecké boty. Nic ho už nemůže zastavit. Snad jen přísný personál?! Muž touží alespoň ještě jednou vyběhnout ven. Podaří se mu to? Podívejte se na video pod článkem.

Merher nelenil a video zaslal i představitelům značky Adidas, doposud však údajně nemá žádnou zpětnou vazbu. Spot přitom shlédlo již více než deset miliónů lidí za méně než měsíc. Takže o velkém úspěchu nemůžeme pochybovat.