Nepropásni svou šanci! Staň se Česko-Slovenskou MISS 2015!

Nepropásni svou šanci! Staň se Česko-Slovenskou MISS 2015!

Uzávěrka přihlášek do prvního ročníku soutěže Česko-Slovenská MISS se kvapem blíží, proto nepropásni svou šanci! Ještě nikdy to nebylo tak snadné!

Nejsi zrovna vysoká a nemáš míry modelek? Je to jedno! Česko-Slovenská MISS centimetry neřeší. Hledá skutečnou zdravou krásu, zdravě ambiciózní dívky, které touží po úspěchu, a dokážou pro něj něco udělat, pracovat na sobě, získat nové zkušenosti, stát se lepšími, podpořit charitativní projekt, a v neposlední řadě získat krásné ceny.

Proto nepropásni svou šanci stát se nejkrásnější dívkou České i Slovenské republiky. Snad nikdy to nebylo snazší! Nemusíš jezdit po castinzích a čekat v nekonečném pořadí v prostředí nákupních center… Stačí si sama udělat selfie foto a natočit krátké video, ve kterém se představíš, vyplníš formulář na cs-miss.eu a vše odešleš do 30. března.

Do uzávěrky přihlášek zbývá jen necelých čtrnáct dní! Poté už vše záleží jen na odborné porotě, která zasedne začátkem dubna, a ze všech došlých materiálů vybere jen část vyvolených slečen. A jaké slečny by to měly být? Věkově mezi 18. – 26. rokem. Jiná omezení v soutěži Česko-Slovenská MISS 2015 nejsou!

Co čeká finalistky?
Do finálové top ten se dostane 5 Češek a 5 Slovenek. Dívky čekají 2 soustředění, jedno začátkem června, kde jeden celý den bude věnovaný focení a natáčení, dále budou absolvovat školení, jak naložit se svým potenciálem, bojovat s trémou, o zdravém životním stylu, pohybu, mediální trénink, určitě je nemine i práce na fyzické kondici a individuální konzultace ohledně fitness a stravovacím plánu na léto. Zajímavým zpestřením programu bude i malování karikatur jejich portrétů, což je součást charitativního projektu našeho partnera Krása v srdci.