NEW BALANCE 1906 ve dvou nových barevných variantách

NEW BALANCE 1906 ve dvou nových barevných variantách

Se začátkem nového roku společnost New Balance odhalila dvě netrpělivě očekávané nové barevné provedení klasického modelu 1906. Silueta, proslulá nejen svým osobitým designem a výjimečným komfortem, ale také svou oblíbeností u největších celebrit, je nyní k dispozici ve dvou poutavých edicích: „Angora“ a „Silver Metallic“.

Model 1906 debutoval v roce 2009 jako velmi úspěšná a vysoce doporučovaná běžecká obuv, přičemž číslo modelu v názvu odkazuje na rok založení New Balance a na dědictví značky. Vyznačovalo se výjimečným odpružením a pohodlím, mimo jiné díky mezipodešvi ABZORB a podešvi N-ergy s technologií Stability Web, která zajišťuje podporu klenby chodidla. Tyto vlastnosti a všestrannost zajistily, že si silueta získala příznivce i mimo běžeckou komunitu a stala se ikonou.

V roce 2022 se společnost New Balance rozhodla oživit ikonickou siluetu a uvedla na trh model s označením 1906R, který používal původní svršek a mezipodešev 860v2. Výsledkem je stylová silueta vyrobená z prémiových materiálů. Jedná se o pohodlné a módní běžecké tenisky inspirované retrem, které se dobře hodí jak ke sportovnímu, tak i klasickému outfitu.

Nejnovější verze „Silver Metallic“ silně odkazuje na retro design a barevné kombinace charakteristické pro běžeckou obuv typickou pro nultá léta 21. století (2000s). Bílá podrážka a technická síťovina s velkými perforacemi jsou proloženy stříbrnými metalickými panely. Pro rovnováhu bylo přidáno několik černých prvků, včetně střední části chodidla, jazyka, vnitřní podšívky a podešve. Vzhled doplňují modré akcenty v podobě loga N, prvky šněrovacího systému a výtlače na stříbrných panelech.

Barevné provedení „Angora“ je jemnější a vyznačuje se krémově bílým svrškem, kde se semišové panely kombinují s technickou síťovinou. To je doplněno pastelově modrými, žlutými a růžovými prvky na podrážce a zadní části boty.

Dostupné na www.newbalance.czCena: 4499 CZK

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram