New Balance, tenisky do jara

New Balance, tenisky do jara

Když přijde slovo na designové tenisky na jaro, při širokém výběru dnešní doby nás bude zajímat nejen styl, ale především kvalita a určitý komfort, zvláště pokud jde o právě tenisky. 

 

Designové nebo ne, tenisky pro jsou nás úlevou od nekonečných dnů na podpatacích, nebo i jen zpříjemnění dlouhých procházek venku. A přesně takové vás tu dnes čekají. Seznam vybraných tenisek populární značky New Balance, které disponují estetikou letošního jara, po které toužíme, komfort, který potřebujeme a úrověň, kterou si zasloužíme. 

Známá silueta New Balance 327 dokonale kombinuje funkčnost i styl OG sneakerů 70. let a přináší nám onen “It” vintage look, který na si žebříčku letošních trendů získává stále větší hype. Letošní rok značka uvedla hned několik nových jarních barevných modelů, ze kterých si vybere každý.

Dostupné již od 1599 Kč na www.newbalance.cz
dostupné již od 1599 Kč na www.newbalance.cz

Dalším kousek, který perfektně padne ke každému jarnímu streetwear outfitu, který chceme, je New Balance 574. Ne jen tak “pro nic, za nic” tento model přezdíváme králem měst, jeho speciání podrážka vyvinutá s technologií ENCAP zajišťuje míru komfortu a odpružení, kterou zkrátka při mestkých přebíhačkách umíme ocenit. Zaujme vás také originální úprava přírodní kůže na svršku boty. Nově jsou také v nabídce hned v několika barevných kombinacích od červené a bordó, přes modro-bílé, tmavě modré nebo šedé.

Dostupné na www.newbalance.cz

Do třetice všeho dobrého přidáváme model, který zaujme spíš mužské čtenáře, nebo ty, kdo hledáte ideální jarní tenisky pro ně. Řeč je o New Balance T500. S tímto modelem vkročíte do populární “quiet luxury” estetiky, nadstandardní elegance a jednoduchosti, se kterou nikdy neuděláte přešlap vedle.

Model je nově globálně dostupný na stránkách www.newbalance.cz Cena: 3599 Kč

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram