Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Návrhářka Nicky Zimmermann se nechala pro jarní kolekci roku 2019 ovlivnit australským hitem „Number 96“ ze sedmdesátých let.

Čerstvá vůně a svěžest na vás dýchnou hned při prvních modelech nové kolekce značky Zimmermann. Žena této kolekce je sebejistá a sexy. Šaty, halenky i kalhoty navržené z krajky jsou jedinečným výtvorem. Bílá se zlatou působí velmi noblesně.

Do svých modelů návrhářka vložila i sportovní prvky včetně modré teplákové soupravy a dlouhé lyžařské sukně. Přehlídka prezentovala originalitu a hezký vzhled, což je jedním ze základních bodů úspěšného prodeje.

„Number 96“ byl televizní hit, který vysílala výhradně jen Austrálie. Mladá dívka v něm představila sexy těsné šaty, obrovské kožichy, vycpávky v ramenou a bohatou hřívu. Hit byl svým způsobem velmi provokativní, protože zobrazoval témata, která byla v té době tabu, jako například homosexualita či cizoložství. Nicky Zimmermann si z něj vzala inspiraci v podobě odvážného zobrazení sexy modelů a smyslnosti.

Krátké topy nad pupík, dlouhé kalhoty, šaty plné průstřihů či květinových potisků, hedvábné blůzy i volánky a midi šaty zdobené jemnými detaily jsou jen malým shrnutím. Tolik toho zvládla návrhářka díky inspiraci z minulosti přivést modely „k životu“. Značka Zimmermann má jednoduše jasnou představu, jak své klientky oslovit.

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram