Notino představuje kultovní značku Thayers: nejprodávanější pleťové tonikum v USA právě dorazilo do Evropy

Notino představuje kultovní značku Thayers: nejprodávanější pleťové tonikum v USA právě dorazilo do Evropy

Ikonický toner Thayers Natural Remedies je jedním z nejoblíbenějších produktů celebrit a nyní je k dostání na notino.cz. 

Jedinečný produkt s dlouholetou tradicí

Thayers je kultovní americká značka, která na trhu působí již více než 175 let. Mezi její fanynky patří například i Lily Collins nebo Zendaya. Pečlivě vybraná kolekce pleťových tonerů a mlh je vhodná pro všechny typy pleti. Vyniká svým složením, které je z 98 % přírodního původu, a zakládá si na původním procesu výroby a kvalitních organických ingrediencích. 

Unikátní složení, přírodní ingredience, šetrný způsob výroby

Produkty Thayers se skládají ze dvou hlavních ingrediencí: vilínu, kvetoucí rostliny známé svými léčebnými vlastnostmi, která zklidňuje, vyrovnává a osvěžuje pokožku, a aloe vera, rostliny známé svými protizánětlivými a antiseptickými účinky. Společně vytvářejí zcela unikátní složení, díky kterému se právem těší dlouhodobé oblibě. Obě složky jsou certifikované jako organické a pěstují se výhradně pro značku Thayers Herbal Remedies na rodinné farmě ve Fairfield County v americkém Connecticutu. 

Extrakty z vilínu i aloe vera se stále získávají původním způsobem. Sklízí se ručně a extrahují se pomocí macerace, a proto si uchovávají o 195 % více tříslovin, které jsou prospěšné pro pokožku. Výrobní proces je vlastně podobný přípravě šálku čaje. Díky tomuto postupu tak vzniká produkt, který zajišťuje hydrataci a výživu a příznivě působí na zdraví pokožky.

Kolekce Thayers obsahuje celkem 12 tonerů, mlh a adstringentů v několika vůních a s jedinečnými složkami: okvětní lístky růže pro přirozenou a zářivou pleť, okurku pro osvěžení, levanduli pro zklidnění nebo kokos pro intenzivní hydrataci. K dispozici jsou také neparfémované varianty, které jsou ideální pro citlivé typy pleti, i původní verze produktu, která pleti zajišťuje zklidnění a hydrataci. 

Klinické studie prokazují, že produkty Thayers jsou jemné k pokožce a nevysušují ji, viditelně zlepšují její kvalitu a pomáhají k zářivé, hydratované a zdravěji vypadající pleti. A to jsou důvody, které značku Thayers dlouhodobě řadí na první místo mezi obličejovými tonery ve Spojených státech. 

Od května je kolekce Thayers k dostání na notino.cz.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram