Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Kolekce nabídla od všeho něco - klasické elegantní oděvy střídaly ty pohodlnější na běžnou procházku. Gordon vytvořil romantické šaty z organzy s balonovými rukávy, mini sukně, dámské obleky, puntíkaté černobílé šaty, dlouhé kalhoty s průstřihy nebo jednoduchá trika s logem. To vše v různobarevném provedení. Nechyběly ani doplňky v podobě mohutných čelenek, náušnic, kulatých brýlí, psaníček a různě širokých opasků. 

Resort ztělesňuje vše, co v sobě snoubí značka Herrera - sluníčko, smích, tanec a zábavu,” řekl Gordon. Kolekce se drží kořenů značky, ale je zároveň mladistvá a svěží. Gordon se inspiroval venezuelským původem zakladatelky Caroliny Herrera, proto ve sbírce nechyběly barvy, vzory a florální výšivky připomínající Latinskou Ameriku. V dospělosti žila Herrera na Upper East Side v New Yorku, přičemž i to se do kolekce promítlo v podobě formálních oděvů. 

Vogue.com, NowFashion.com, WWD.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram