Nová kolekce CCC boty neobouvají pouze dámy a páni, ale zdobí nožky také dětem

Nová kolekce CCC boty neobouvají pouze dámy a páni, ale zdobí nožky také dětem

Novinkou v prodejnách CCC jsou značky Lasocki Kids 

Novinkou mezi dětskou obuví v prodejnách CCC jsou značky Lasocki Kids pro menší děti a Lasocki Young již pro ty větší. Nová kolekce obuvi pro děti zajistí dětem lehkost pohybu i flexibilitu od prvních krůčků. Lasocki Kids a Lasocki Young jsou velice pohodlné a měkké kožené boty s elastickou podrážkou, zaručující komfortní chůzi.

Autoři kolekce bot pro děti v CCC boty brali v potaz i fakt, že se jedná o dětskou kolekci, a proto boty zdobí hravé motivy, které si vaše děti zamilují. Pro chlapce jsou zde boty v praktické modré a černé barvě. Malé dámy si mohou vyšlápnout v modelech v růžové, bílé nebo fialové barvě. „Pokud chcete, aby vaše ratolest měla boty i na další sezonu, tak kupujte boty minimálně o číslo větší, než je velkost chodidla. Dětem rostou nohy v průměru o 12 mm za rok.

Další články o botách

Nezapomeňte také při nákupu bot na oblíbenou větu našich maminek: „Zahýbej tím palcem.“ Děti mají menší citlivost vůči bolesti a otlakům, takže pokud vám potomek bude tvrdit, že ho boty netlačí, raději si to zkontrolujte,“ říká Veronika Sajdoková ze společnosti CCC Boty.

 

Zdroj obrázků: CCC boty

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram