Nová kolekce kabelek Alexander McQueen F/W 2014

Nová kolekce kabelek Alexander McQueen F/W 2014

The Heroine – hrdinka, jeden z názvů nejnovějších modelů kabelek Alexandra McQueena. Co nám její název napovídá? Čekáte-li něco psychedelického či kontroverzního, jste vedle! 

Už je to nějaká doba, kdy značka Alexander McQueen vyvolala skutečně nadšené aaah svou kabelkou, přestože boty této značky s typickým podpisem, jako je zajímavá architektonická povaha až avantgardní charakter, vždy sklidí řadu pochvalných ohlasů.

Nyní se opět vrací na scénu uznání s novou kolekcí pojící nejžhavější trendy s typickou divokostí a originalitou značky.

Rodina kabelek The Heroine se nám od svého debutu roku 2012 poměrně rozrostla. Nové modely získaly oblejší tvary a nový elegantní tvar zákloplky. V kolekci Podzim/Zima 2014 se objevuje také nová podoba kabelky lehce připomínající spíše cestovní tašku, která je ovšem mnohem praktičtější z hlediska otevírání.

Čistý minimalismus kolekce The Heroine může být maličko narušen zajímavými detaily jako je dřevěné vykládání či zdobení cvoky. Přesto si však kabelky zachovávají čisté linie v základních barvách, které jim neubírají na kráse.

Významně se rozšířily řady kabelek Padlock, které jsou velmi praktické díky zipu téměř po celém obvodu kabelky. Velká Padlock kabelka dostává podobu small a mini, čím menší tím stylovější.

Kolekce Padlock o něco více hraje barvami a nabízí i ležérní avšak zajímavě řešený pytel se stahovací tkaničkou.

 

Výraznost a originalita se rozhodně nedá vytknout kabelkám z řady Clutch. Zde se konečně probouzí vášnivý duch a nekonvenční zpracování. Nápadité motivy a především zajímavě propracované detaily přitáhnou naši pozornost, jako třeba zapínání s dírami na prsty, které zdobí nádherné složitě vyhlížející kování.

Malá psaníčka s punkovým nádechem bohatě zdobená krystaly střídají jemnější modely odkazující na čínskou kulturu a nakonec přichází letošní zimní trend v podobě chlupatých kabelek z kožešiny.

Všechny kabelky z nové kolekce Alexander McQueen si můžete prohlédnout ZDE.

Zdroj: alexandermcqueen.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram