Nová kolekce šperků Bulgari nabádá, abychom se nebáli hrát si s vlastním stylem, experimentovat a svobodně jej definovat

Nová kolekce šperků Bulgari nabádá, abychom se nebáli hrát si s vlastním stylem, experimentovat a svobodně jej definovat

Hladký a čistý design je minimalistický a osobitý. Šperky jsou, i díky kombinaci různých druhů zlata, jako stvořené k vrstvení a nabízejí téměř nekonečné možnosti kombinování. Novinky z této kolekce jsou mladistvé a velmi všestranné. Jsou pozvánkou do světa šperků Bulgari pro každého milovníka stylové módy.

V roce 2023 se dvě z nejvíce ikonických kolekcí Bulgari - B.zero1 a BVLGARI BVLGARI – rozrůstají o nové charismatické kreace. První z linií je symbolem sebeurčení, otevřené mysli a průkopnického ducha. Druhá je ztělesněním všestrannosti a moderního stylu. Obě se pak stanou dokonalými průvodci na cestě dlážděné vlastními rozhodnutími, na pouti za splněním svých vizí. 

B.zero1 je designovou ikonou pro ty, co se s odhodláním a charismatem nebojí vydat po neprošlapaných stezkách. Tato šperkařská linie je synonymem touhy po inovacích, nese v sobě příslib budoucnosti bez hranic a omezení. Na výrazný design linie B.zero1 Rock navazuje kvarteto novinek z 18karátového růžového zlata s diamanty v pavé osazení.

Součástí nové sady, která neodolatelně září růžovým zlatem, je náhrdelník s přívěskem, prsten s dvojitou spirálou a náramek. Nové kreace vzdávají hold ikonickému designu klasických šperků z linie B.zero1. V zajímavém kontrastu se cvočky, inspirovanými šperky z 80. let, je dvojité logo, které je ztělesněním nadčasového stylu Bulgari. 

se svolením Bulgari 

 

Náhrdelník B.zero1 Rock Chain posvěcuje charismatický styl B.zero1 neodolatelným třpytem. Šperk je dokonalým příkladem jedinečné kreativity a řemeslného umění Bulgari: přes 600 diamantů je umělecky osazeno na originálních článcích řetězu, které připomínají ikonický tvar prstenu. Náramek je v prodeji pouze ve vybraných buticích Bulgari po celém světě. Šperk je spojením převratného designu s nadčasovým kouzlem diamantů.

Konvence tradičního šperkařství boří i černý keramický prsten B.zero1, který vychází ze svěžího a inovativního stylu kousků Rock. Prsten se vyrábí v limitované edici, která bude v prodeji exkluzivně ve vybraných lokacích. Kreace si pohrává s působivým kontrastem mezi nekonvenčním materiálem v podobě černé keramiky a kouzelným třpytem diamantů po obvodu. Šperk se zrodil po dvou letech intenzivního vývoje, propracovaných adaptací a technických experimentů.   

Šest nových šperků z linie BVLGARI BVLGARI přináší svěží a všestranný pohled na oblíbenou kolekci. Nový prsten a sladěný náramek z 18karátového žlutého, růžového a bílého zlata prezentují klasický design v kombinaci s gravírovaným logem BVLGARI v římských kapitálkách. Oba kousky jsou atraktivním příkladem jedinečného stylu italského klenotnického domu.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram