NOVÁ KOLEKCE VÝJIMEČNÝCH HOME DECOR DOPLŇKŮ CARTIER

NOVÁ KOLEKCE VÝJIMEČNÝCH HOME DECOR DOPLŇKŮ CARTIER

Hry, cestování, psaní, děti, dekorace. To vše nám hraje v mysli, jako speciální zážitky a příležitosti našeho života. K tomu Cartier vytvořil speciální kolekci doplňků a dekorací do domácnosti, které budou při těchto příležitostech s námi.

Životně důležité milníky

Oslava rodiny, přátelství i důležitých životních milníků. Výjimečné objekty a doplňky Cartier vstupují do všech oblastí života jako připomínka našich vzácných okamžiků, které by neměly být zapomenuty. Vybrat některý z nich pro sebe či někoho blízkého, znamená stát se součástí impozantního světa Cartier, jedinečného vesmíru, který dalece přesahuje oblast šperkařství a hodinářství. Svými symbolickými kódy značky a elegancí tradičního savoir-faire objekty vzbuzují sváteční atmosféru a přináší radost.


Zdroj: se svolením Cartier

Klasické znaky

Podmanivý černý panter, emblematické zvíře značky Cartier na pozadí cypřišových stromů je srdcem kolekce bytových doplňků Panthère de Cartier. Variantu bílo-zlatého porcelánového servisu s pavím dekorem doplňuje modro-zelený porcelán, jež je v souladu s uměleckým odkazem Cartier inspirovaným především islámským uměním.


Zdroj: se svolením Cartier

Kousky pro každou příležitost

Oslavte konec roku s elegancí a kuráží s neodolatelnou kolekci Diabolo od Cartier. Jmenovka na zavazadlo, toaletní zrcátko, sněhová koule, malý tácek na drobnosti nebo tradiční hra piškvorky... ozdobené ikonickými obrázky v podobě portýra, pantera, loga Cartier či ptáčkem puštěným z klece na svobodu, všechny tyto předměty si můžete vybrat v červeném nebo poprvé v tmavě modrém designu.


Zdroj: se svolením Cartier

Do dětství u vánočního stromečku vás vrátí kouzelná kolekce pro děti, která vybízí pantera k hlídání a hře na jemných bílých porcelánových miskách a hrníčcích s modrými či růžovými detaily. Kolekci doplňují sety příborů s vidličkou a lžičkou a kašmírové dětské deky.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram