Nová Pre-fall kolekce módního domu Marchesa Notte je zahalena v květinách

Nová Pre-fall kolekce módního domu Marchesa Notte je zahalena v květinách

Květinové motivy všude kam oko dohlédne. I tak by se dala charakterizovat nová kolekce americké módní značky Marchesa Notte, která svou sbírkou přenáší zákazníky do dalekého italského města Bergamo.

Cenově dostupnější Marchesa Notte, která je sesterskou značkou amerického brandu Marchesa, založeného v roce 2004, představila novou Pre-Fall kolekci. Kreativní ředitelka Georgina Chapman se při vytváření nové sbírky nechala inspirovat italským městem Bergamo. V celém okolí se nacházejí různé druhy květin a rostlin, což Chapmanovou inspirovalo nejvíce. Téměř všechny modely mají na sobě našité motivy různých druhů květin. I přesto jsou róby elegantní a nepůsobí přezdobeně. Chapmanové se podařilo i z těchto šatů vytvořit elegantní modely vhodné pro jakoukoliv příležitost.

Jednobarevné šaty střídají ty pestrobarevné. Některé mají decentní tenká ramínka a jiné tříčtvrteční nebo dlouhé rukávy. Chapmanová se nechtěla držet pouze zemitých odstínů, ale využila i světle modou, žlutou, purpurovou nebo opálově zelenou. Ty ženy, které si nepotrpí na květinové motivy, mohou sáhnout po flitrovaných šatech nebo několika elegantních róbách bez jakýchkoliv vzorů

Vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram