Nová řada parfémů Chanel přináší čtyři odlišné vůně v rozmanité energii čtyř různých modelek

Nová řada parfémů Chanel přináší čtyři odlišné vůně v rozmanité energii čtyř různých modelek

Jako maják uprostřed světových luxusních parfémů stojí značka Chanel, která svou kampaň pro rok 2024 představuje v osvěžující ikonické sérii, kterou nafotil populární fotograf Steven Meisel.

Snímky nové kampaně Chanel Chance vyobrazují čtyři odlišné vůně, z nichž každá je reprezentována jinou modelkou, což celkovému dojmu přináší rozmanitou energii. Reklama navazuje na parfém Coco Mademoiselle z minulého roku. Řada Chance zahrnuje čtyři vůně, a to Chance Eau Fraîche, Chance Eau Tendre, Chance Eau Vive a Chance Eau de Parfum, které doplňují krásná herečka Amiah Miller a modelky Maty Fall, Mathilda Gvarliani a Zuzy Bryk. 

Každá vůně i její múza sdílí jedinečný aspekt značky Chanel a zvou tak zákazníky, aby prozkoumali různé aspekty vlastních osobností. Karnevalové téma udává hravý, ale přesto sofistikovaný tón kolekce parfémů, která se zaměřuje na odvážné mladé ženy, které spojuje bezstarostná láska ke hře. 

Podstata každé vůně je odlišná: Chance Eau Fraîche nabízí jiskřivou svěžest, Eau Tendre přináší obklopující jemnost, originální Chance představuje tajemnou alchymii a Eau Vive vyzařuje zářivou energii. Parfémovaná voda Chance, která se ponoří hlouběji do jednotlivých vůní Chanel, je komplexní směsí proplétající se růžovým pepřem, jasmínem a jantarovou pačuli, zvýrazněnou teplými tóny bílého pižma a vanilky. Je to vůně, která slibuje, že zanechá trvalý dojem, ideální pro ty, kteří preferují odvážné a podmanivé vůně.

Na druhou stranu Chance Eau Tendre nabízí jemnější kouzlo. Květinově-ovocná vůně je definována zářivým srdcem absolutního jasmínu a růžové esence, ideální pro ty, kteří tíhnou k jemným, ale působivým vůním. A konečně, Chance Eau Fraîche a Chance Eau Vive nabízejí osvěžující alternativy. Eau Fraîche začíná pikantním rozkvětem energie, rozvíjejícím se do jasmínového srdce zasazeného do elegantního dřevitě ambrového základu, ideální pro ty, kteří mají rádi živou, ale sofistikovanou vůni. A Eau Vive okouzlí svým jádrem z jasmínu, oživeným stimulujícími esencemi grapefruitu a krvavého pomeranče. Směs cedru a kosatce ve svém závěru podtrhuje rafinovanou eleganci kompozice parfému a představuje ideální volbu pro ty, kteří touží po vůni, která je povznášející a plná chuti.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram