NOVÁ SILUETA CONVERSE CHUCK 70 PLUS

NOVÁ SILUETA CONVERSE CHUCK 70 PLUS

Converse představuje novou siluetu Chuck 70 Plus, která upoutá pozornost na první pohled zkreslenými liniemi a posunutými proporcemi.

Trendy tradice

V některých ohledech značku notoricky známe. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co jejich zákazníci nosí, je inspirováno sportem, ulicí a kulturou. Značka Converse to sleduje a redefinuje s trendem. Řídí se tím, že obutím jejich produktů, vytvářejí zákazníci autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jsou sami sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na teenagerovi v ulici. Chucky byly vždy “na pohodu” … protože je nosí všechny generace a při spoustě příležitostech. Jsou to zkrátka boty do nepohody, které se vyplatí mít vždy po ruce.


Zdroj: se svolením Converse

Upgrade Chuck 70 Plus

Chuck 70 Plus jsou navrženy pro ty, kteří nemají v povaze se leknout nových výzev a rádi pokoušejí zažité normy. Látkový vršek modelů Chuck 70 Plus je vyrobený minimálně z 50 % z recyklovaného materiálu, který je zajímavý navíc různou gramáží pospojovaných dílů. Díky tomu získává model na plasticitě a vytváří iluzi překrývání. Přehnaný jazyk boty a logo na patě pomáhá ještě více zdůraznit rozstříhanou podrážku. Nechybí OrthoLite stélka pro dokonalou pohodlnost. Pro někoho možná matoucí silueta, pro každého ale unikátní model s čerstvou dávkou originality.


Zdroj: se svolením Converse

Krásné tlumené odstíny

Chuck 70 Plus se představuje v 5 tlumených barvách. Kromě černobílé klasiky doplňuje pětici šedá, trendy fialová a jemná žlutá. Pro všechny platí, že se na ně nestačí podívat jen jednou. Chuck 70 Plus jsou v prodeji v Converse obchodě ve Westfield Chodov a u běžných distributorů.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram