Nová Sophistic by Veronika

Nová Sophistic by Veronika

Elegantní a jednoduchá tvorba Veroniky Štěrbové dostává zcela novou tvář ve své fyzické i virtuální podobě.

Česká módní návrhářka Veronika Štěrbová, jež tvoří pod vlastní značkou Sophistic by Veronika už od roku 2010, se vyznačuje převážně návrhy šatů v jednoduchých čistých liniích, které však působí neuvěřitelně žensky.

Její klientelu ve většině případech tvoří ženy, které se pohybují v pracovních pozicích vyžadujících business dress code, netoužící po běžné konfekci. Žena, která zavítá do butiku značky Sophistic by Veronika v ulici Jana Masaryka 52, Praha 2, přesně ví, co chce! Je to originální a skvěle padnoucí oděv. Každý kousek je totiž možné upravit tak, aby naprosto odpovídal potřebám klientky. Navíc jde o nadčasové kousky, které lze v šatníku skvěle kombinovat.

Při své práci sází na kvalitní materiály a v maximální míře využívá svou ženskou intuici - “Každá žena se přeci chce cítit jedinečná a úkolem mého oblečení je tuto touhu podpořit. Není potřeba mít plný šatník nejrůznějších kousků, které pak lze ve výsledku jen těžko kombinovat. Mé variabilní oděvy můžete nosit každý den a přitom zcela jinak! Oblékání pak může být příjemnou hrou", tak Veronika popisuje produkty, které se staly absolutním hitem.

A co je tedy nového?

Vysoce sofistikovaná značka se také může pochlubit zcela novou tváří své fyzické, ale i virtuální podoby, jež na své zákaznice poprvé dýchne z nových webových stránek, které působí čistě a jsou velice přehledné stejně jako aktuální kolekce nesoucí se ve znamení pudrových tónů a pivoněk. Kompletní relaunch značky Sophistic pak dotvoří i nový outfit showroomu na Vinohradech, díky němuž originální modely lépe vyniknou.

Novinek je víc než dost. Zároveň se však můžeme těšit i na podzimní kousky, jejichž tvorbě se Veronika aktuálně věnuje a které budou představeny koncem léta. Prozatím prozradíme, že naváží na romantický styl, který dominuje kolekci jaro/léto a budou využívat nápaditých barevných kombinací. Naprostou novinkou pak bude vlastní desén potisků.

Také už se tolik těšíte na novou kolekci Sophistic by Veronika?

 

Zdroj: sophistic.cz, veronikaalexova.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram