Nová značka přírodní kosmetiky Juzika vstupuje na český trh

Nová značka přírodní kosmetiky Juzika vstupuje na český trh

Česká přírodní kosmetika na akné Juzika. Vyvinutá českým vědcem a vyrobená v České republice vstupuje právě dnes na trh. Uvádíme dva inovativní produkty na boj s akné - krém a sérum, které jsou vhodné pro dospívající i dospělé.

Juzika je mladá česká značka založená medicinálním chemikem Mgr. Radomírem Jůzou, která používá pouze klinicky ověřené patentované ingredience získané z přírodních zdrojů k řešení akné kožních nedokonalostí. Kromě toho klade velký důraz na udržitelnost a ekologii na všech úrovních výroby. Spolupracuje s předními evropskými dodavateli kosmetických surovin, avšak samotný vývoj a výrobu provádí v České republice. Vizí značky Juzika je vytvářet produkty pro všechny možné kožní problémy pomocí pouze vědecky podložených látek inspirovaných přírodou, které skutečně fungují, a přitom se soustředí na vytváření udržitelné, mladé a stylové značky. Dále se snaží mladou veřejnost vzdělávat v problémech s jejich pletí. Sami dobře víme, že akné dokáže potrápit nejen pleť, ale i lidskou duši.

„Díky patentovaným přírodním aktivním složkám dostanou naši zákazníci opravdu bezkonkurenční výrobky. Vývoj této kosmetiky trval přes dva roky a jsme na tyto produkty opravdu pyšní“, říká zakladatel a majitel firmy, Mgr. Radomír Jůza.

Počínaje dneškem tak mohou čeští zákazníci na webové stránce juzika.cz kupovat anti-akné kosmetiku, konkrétně krém a sérum. Tyto produkty jim umožní efektivně ale zároveň šetrně porazit pupínky. 


Juziku můžete sledovat na Instagramu @juzika_cz, na TikToku @juzika.cz a na Facebooku Juzika.

Reprezentativní výzkum společnosti Juzika, jehož se zúčastnilo více než 45 lidí ve věku od 12 do 44 let, ukázal, že 83 % testujících pozorovalo anti-akné efekt již po prvním týdnu používání. Dále nikdo z testujících nepociťoval nežádoucí vedlejší účinky jako je suchost nebo podráždění pokožky, což jsou velmi časté vedlejší účinky standardních kožních léčiv proti akné. Juzika je tedy funkční a současně šetrná.  

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram