Nové Gucci Bamboo bags

Nové Gucci Bamboo bags

Bamboo kolekce od Gucciho má nové přírůstky! Kabelky a batůžky z nejrůznějších druhů kůže plné barev vás dostanou svou sofistikovaností a originalitou.

Slavné Gucci Bamboo kabelky mají za sebou dlouhou historii. Objevily se poprvé roku 1947 a od té doby si svými jedinečnými a nápaditě zakřivenými rukojeťmi získaly velký obdiv.

Zprvu měly jednoduché tvary, kdy poutavým prvkem byla právě bambusová rukojeť. S postupem času dostávaly nové barvy, zajímavé linie a další bambusové detaily. Nejnovější inovace Bamboo kabelek na nás svým provedením působí jako afrodiziakum.Bývalá kreativní ředitelka Gucci Frida Giannini se rozhodla oživit tyto kultovní kabelky novým způsobem. Vdechla jim energii v podobě kolorované krokodýlí kůže mnoha zářivých odstínů. Ale nechala se inspirovat i jemnými krémovými barvami, které v kombinaci s bambusovými detaily působí opravdu půvabně. A samozřejmě nesmí chybět ani decentní kousky v klasické hladké černé kůži, hnědé a šedé.
Z nových kabelek cítíme dotek Asie v podobě světlého, tmavého i černého bambusu. U některých modelů jsou to i ostré linie a minimalistické provedení. Nové Bamboo kabelky sebou přináší také závan z daleké Indie - střapce, jasné barvy jako je korálová či tyrkysová a jejich kombinace nás odkazují na nepálskou kulturu.


Obrázky: gucci.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram