Nové pražské Centrum Černý Most otevírá 22. 3. 2013 – přibudou i nové obchody s módou, oblečením pro děti nebo sportovním oblečením

Nové pražské Centrum Černý Most otevírá 22. 3. 2013 – přibudou i nové obchody s módou, oblečením pro děti nebo sportovním oblečením

Zcela nové Centrum Černý Most otevře zákazníkům své brány už 22. března 2013. 

Jedinečný zážitek znakupování v novém Centru Černý Most podpoří výjimečný design interiéru i exteriéru obchodního centra, kterému dominuje osvětlená skleněná fasáda prezentující nové svěží logo vbarvě citrusů. Českému trhu se zároveň poprvé představí hned několik unikátních značek. Pro návštěvníky centra je od 22.do24.března připraven speciální doprovodný program.

Po dvou letech od zahájení výstavby se 22.března veřejnosti poprvé představí zcela nové Centrum Černý Most. Tento projekt byl koncipován předními architekty cenami ověnčené britské společnosti Benoy, která je svými důmyslnými ajedinečnými návrhy známá po celém světě. Centrum za svojí originální barevnou fasádou skrývá plochu přes 81000 m2 svíce než 3200 parkovacími místy a162 obchodními jednotkami. Jeho prostory jsou navíc stoprocentně bezbariérové, takže ho může navštívit opravdu každý.

Bohaté portfolio značek přinese zákazníkům centra atraktivní nabídku prodejen, která uspokojí i ty náročnější. Patnáct značek zde dokonce oslaví svou pražskou či celorepublikovou premiéru a dalších více než dvacet obchodů centra se poprvé zákazníkům ukáže ve zbrusu novém kabátě.

Centrum Černý Most uvádí na trh nové značky
Rodiny s dětmi, novinky Centrum Černý Most Smyk, vůbec první obchod na českém trhu, prodejce hraček a dětských potřeb Rindo Squid Kids, portugalská móda pro nejmenší, první prodejna v České republice Móda, novinky Centrum Černý Most Aeronautica Militare, italská značka, vlajková loď v síti českých poboček Mohito, první pražská značková prodejna s pestrou kolekcí oděvů Gastronomie, novinky Centrum Černý Most Rancheros, pikantní mexická kuchyně, první provozovna fast foodu v České republice Grycan, podomácky vyrobená zmrzlina z výhradně přírodních surovin, první prodejna na českém trhu Britská klasika Whittard of Chelsea, tradiční britský čaj, káva či stylové nádobí, prodejna s výjimečným konceptem Marks&Spencer, největší česká pobočka, supermarket s čerstvými potravinami Sport Decathlon, první pražská prodejna se širokou nabídkou sportovního zboží Zábava CineStar - moderní multiplex s celkem devíti sály

Centrum Černý Most připravilo také věrnostní program, který členům nabídne výhodné slevy inadstandardní služby jako například bezplatné poradenství stylistky nebo pomoc shopping asistenta, jenž zákazníkům odnese tašky do vozu zdarma. „Těší nás, že takto velký projekt, jakým byla výstavba nového Centra Černý Most, nyní můžeme představit veřejnosti. Použili jsme nejnovější materiály i technologie v souladu s naší politikou udržitelného rozvoje a co nejnižšího dopadu na životní prostředí. Zákazníkům přinášíme centrum z cela nové generace, jehož koncept vyniká unikátním a zároveň ekologickým designem.

Nové Centrum Černý Most je nyní výjimečným místem nejen k nakupování, ale i setkávání, odpočinku a trávení volného času,“ řekl Arnaud Burlin, výkonný ředitel Unibail-Rodamco pro střední Evropu.

Doprovodný program a soutěž na Facebooku
U příležitosti otevření proběhne od pátku 22. března až do neděle 24. března, vždy od 10 do 20 hodin, speciální doprovodný program. Vystoupí například oblíbená hudební skupina Charlie Straight a pro děti bude připraveno malování na obličej, bublinář, divadlo i řada soutěží. V průběhu celé otevírací doby mohou zákazníci navíc využít lákavých slev a mimořádných nabídek prodejen. Již od 1. března mají facebookoví fanoušci možnost Centru Černý Most posílat svá virtuální přání, která budou uveřejněna na velké „offline“ zdi v novém centru. Originální vzkazy budou odměněny cenami.

 

Zdroj obrázků: Centrum Černý Most, poskytl AMI Communications

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram