Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Již za pár dní se znamení Lva překlene ve znamení Panny a Země ovládne planetu Merkur. Alespoň tak to vidí de Castellane, která je známá svým detailním a analytickým přístupem k záležitostem každodenního života. Ráda věci organizuje, ale zároveň má úctu k přírodě.

Nejnovější kolekce Dior Maison vás jistě okouzlí svým zpracováním, inspirací u Napoleona III., ale také uspořádanými vzory v odstínu zelené, které ztvárňují milovanou zahradu pana Diora. Béžová pak odráží symbol pařížských budov.

A i když jsou Panny údajně spíš zkostnatělé, de Castellane se zaměřila na volnější přístup k výběru kompletního stolování. „Nelíbí se mi myšlenka, že bych měla tvořit něco jen pro speciální místo nebo jídlo. Baví mě porušovat pravidla,“ říká designérka kolekce.

Talíře, hrnky a prostírání z letní kolekce 2019 jsou ve vzoru Provence Cannage. Příbory mají rukojeť z olivového dřeva a svícny Tree Palm jsou keramické. Sklenice byly ručně vyfoukány v Itálii.

elledecor.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram