Novinka od BVLGARI

Novinka od BVLGARI

Originální a průkopnický projekt značky Bulgari – pánská vůně AQVA AMARA 

Tato vůně má potenciál oslovit nejen muže, ale díky své atraktivnosti bude vítaným zpestřením i pro odvážné ženy. Jejím autorem je opět mistr parfumér Jacques Cavallier, který stál u zrodu původní Aqva Pour Homme.

 
"Amaro" znamená v italštině "hořký". V případě AQUA AMARA se jedná o jemně hořký tón neroli, jehož nepřehlédnutelný odstín i vůně proměňují plody tuniského citrusovníku v mimořádně ceněný poklad. Ostatně jako takový jej brali už staří Řekové a Římané v dobách Antiky.

Barva a textura mědi se staly inspirací i pro umělecké pojetí designu flakónu AQVA AMARA typického svým unikátním tvarem odvozeným od vodou ohlazeného oblázku na středomořské pláži. Flakón si jako magické zrcadlo pohrává se světlem a zároveň vzdává hold mědi, která je jedním z klíčových prvků nacházejících se ve vulkanicky aktivní části Středomoří.

Vůně
Citrusové tóny
Úvod je zasvěcen maximálnímu osvěžení, které obstarává sicilská mandarinka spolu s tuniským neroli – hořkým pomerančem. Mandarinka propůjčuje kompozici květinový nádech i jemně pikantní hořkou stopu umocněnou přítomností neroli s dotekem sympatické elegance.

Jiskřivý proud vody
Srdcem AQVA AMARA proudí bohatý vodní akord, který byl původně vytvořen pro původní AQVA POUR HOMME. Tentokrát je ovšem povýšen o šumivý jarní tón dopřávající celé kompozici na mladistvém vyznění.

Bujné vibrace
V základu dominuje indonéské pačuli nejčistší odrůdy obohacené nótou kadidla. Právě jejich spojení dodává AQVA AMARA na hloubce, aniž by ztratila cokoliv ze své třpytivé svěžesti.

Kampaň
Hlavní postavou kampaně je muž coby antický hrdina ztělesňující odvahu člověka tváří v tvář mořskému živlu. Jeho tělo se oddává chladivým vlnám, aby se vynořilo osvěžené, silnější a s mladistvým elánem. Muž Bulgari je tu ve svém živlu a my doslova cítíme odvěké pouto mezi člověkem a přírodou. Modelem je Jon Kortajarena, kterého prostřednictvím svého objektivu zvěčnil světově uznávaný fotograf Mario Sorrenti.

Linie

Eau de Toilette                         50 ml             1 979 Kč
Eau de Toilette                       100 ml             2 669 Kč
Shampoo and Shower Gel    200 ml                880 Kč 

Zdroj: Fann.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram