Novinka od Dove plná granátových jablek a citronové verbeny

Novinka od Dove plná granátových jablek a citronové verbeny

Dove přichází s další novinkou. Dove maximum protection s novou smyslnou vůní granátového jablka a citronové verbeny vám umožní cítit se skvěle a svěže po celý dlouhý den.

Řada krémových antiperspirantů Dove Maximum Protection, která již tradičně nabízí maximálně spolehlivou ochranu před nepříjemným pocením a zároveň hydratuje jemnou pokožku vašeho podpaží, má nový přírůstek s okouzlující vůní granátového jablka a citronové verbeny.

Zvýšené pocení doprovází silné emoce, tedy samozřejmě i stres a ten opět vyvolává nepříjemný pocit pocení především v podpaží. Jak s tím zatočit a čím, radí MUDr. Monika Arenbergerová. „Tento nepříjemný jev se ovšem dá regulovat vhodným antiperpsirantem.  Osobně mohu doporučit Dove Maximum Protection, který má dobré antiperspirační vlastnosti a jeho čtvrtinu tvoří hydratační složka, která má zklidňující efekt na pokožku podpaží,”

Nový Dove Maximum Protection je krémový antiperspirant, který poskytuje maximální ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu, pečuje o pokožku v podpaží a navíc příjemně voní. Díky svému unikátnímu složení zaručuje Dove Maximum Protection 2x účinnější ochranu proti pocení v porovnání s běžným antiperspirantem Dove ve spreji a díky speciální technologii zabraňující vzniku zápachu vám dodává celodenní pocit svěžesti. S jednou čtvrtinou hydratačního krému navíc také zklidňuje podrážděnou pokožku a zanechává ji vláčnou, hebkou a zdravou.

Pro dosažení maximálního účinku aplikujte antiperspirant Dove Maximum Protection do podpaží před spaním. Během odpočinku jsou totiž potní kanálky nejméně aktivní a antiperspirační látky tak mohou lépe proniknout do pokožky a zajistit tak silnou ochranu proti pocení během následujícího dne. Antiperspirant Dove Maximum Protection však můžete používat i ráno a je účinný, i pokud se vysprchujete.

Nová okouzlující vůně granátového jablka a citronové verbeny ve variantě Pomegranate vás jistě očaruje svou exotickou svěžestí.

Zdroj: mcgroup.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram