Novou vlasovou kolekci pro všechny generace představuje přední český Salon Petra Měchurová

Novou vlasovou kolekci pro všechny generace představuje přední český Salon Petra Měchurová

Jako první žena na světě získala Petra Měchurová tzv. kadeřnického Oscara, tedy prestižní mezinárodní ocenění AIPP GRAND TROPHY. Její kariéru lemuje celá řada cenných trofejí a skvělých kadeřnických show a jinak tomu není ani s novou vlasovou kolekcí pro všechny generace. 

Vlasové kolekce vydává Petra Měchurová od založení svého kadeřnického salonu v roce 2001. Mimo jiné je také dlouholetou ambasadorkou značky L´Oréal Professionnel a věnuje se školení kadeřníků, česání pro módní návrháře i časopisy a  tvoří kolekce účesů, které sklízí uznání doma i ve světě. Kolekce představující vlasy pro rok 2024 se zaměřuje na generační spletitost a různorodost mezi klienty i kadeřníky Salonu Petra Měchurová.

„Energie našeho salonu je silná právě ve spojení mezi generacemi. Naši klientelu tvoří celé rodiny – od dětí až po prarodiče, čehož si velmi vážíme. Procházíme s nimi důležité životní okamžiky, jako je třeba první ples, svatební den nebo oslavy životního jubilea,“ říká Petra Měchurová.

V nové vlasové kolekci Salonu Petra Měchurová se prohlubuje pojetí jednoduchosti do detailu propracovanými střihy, s lehkostí doplněnými o styling.  Právě finální styling vlasů je to, co z účesů dělá umění a dodá každé osobě jedinečnost. Kolekce byla vytvořena spolu s klienty salonu, kteří jsou také tvářemi kampaně.

Základem úspěchu Salonu Petra Měchurová jsou nejen spokojení klienti, ale především zdejší kadeřníci, které spojuje opravdová láska k řemeslu a profesionální přístup. „Věříme, že kombinace přívětivé atmosféry, talentu, pečlivosti a vzájemné inspirace vede k tomu, že se k nám klienti rádi vracejí. Nyní pro ně připravujeme nový interiér, aby se u nás cítili ještě příjemněji,“ dodává Petra Měchurová.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram