O těchto značkách spodního prádla musíte vědět

O těchto značkách spodního prádla musíte vědět

Spodní prádlo je velice často spojováno spíše s výjimečnými příležitostmi, ať už je to první rande nebo Valentýn, ale podle nás by měl být pro ženu výjimečný každý den a k tomu právě spodní prádlo rozhodně patří.

zdroj: pexels.com

Fleur du Mal

Pokud hledáte opravdu jedinečný kousek, který bude nejen vypadat dobře, ale bude také příjemný vaší pokožce, sáhněte po spodním prádle od Fleur du Mal. Nádherné krajky a hedvábí vám dodají pocit luxusu.

zdroj: fleurdumal.com

Cosabella

Italská značka založená na kvalitě, klasickém italském zpracování a jedinečných detailech. Cosabella byla založena před více jak 35 lety a stejně jako na začátku výroby, tak i dnes dbá především na vytvoření nadčasových ženských vzorů, které vyvolají pocit důvěry a individuality.

zdroj: cosabella.com

Bluebella

Pokud hledáte něco jiného, něco speciálního a výjimečného, věříme, že právě Bluebella uspokojí vaše představy. Propracované do posledních detailů. Je jen na vás, najít tu pravou kombinaci, ve které se budete cítit více než sexy. 

zdroj: bluebella.com

Livy

Jedním slovem dechberoucí. Nádherné spodní prádlo, které by nemělo chybět žádné ženě. Livy nabízí několik kolekcí, takže ať už dáváte přednost elegantním nebo svůdným kouskům či jejich kombinaci, tady si rozhodně vyberete. 

zdroj: li-vy.com

Skin

Pro velké holky, tak by se to také dalo říci. Značka Skin nabízí od basic kousků spodního prádla až po oblečení a doplňky. Je velice oblíbenou značkou především pro použití přírodních tkanin a organických materiálů.

zdroj: skinworldwide.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram