Objevte aktuální žhavý trend!

Objevte aktuální žhavý trend!

Podívejme se blíže na jeden z aktuálních vlasových trendů Boho waves. Jak na ně a s čím je kombinovat, prozrazuje vlasová stylistka a odbornice na vlasovou péči Jana Burdová.

Boho Waves nahrazují hit loňského léta Beach waves. Jsou uvolněnější, splývavější, vzdušnější. Představují nový styl ženy – uvolněný, bezstarostný, sexy, romantický a hlavně svobodomyslný. Bohémské vlny a jejich ležérně rozvlněný look se stal žhavým trendem letošních přehlídkových mol světových značek.

Trend Boho waves doslova pohltil přehlídková mola. Dlouhé vlny ztělesňující atmosféru letních festivalů, inspirovanou Hippie stylem, mládím a nedokonalou lehkostí, získaly hned několik podob.

Elegantní Hippie vlny - Alberty Ferretti a Emilio Pucci

Inspirace kalifornií a indiánské vlivy - Narciso Rodrigueze

Pařížský styl plný struktury - Coco Chanel

Zažít Woodstock - tmavé oči, světlá pleť a prosluněné Boho waves s pěšinkou uprostřed - Marchessa

Ultra dívčí styl - Valentino

 

Nečekejte na léto, buďte Boho hned teď!
Jak si jednoduše vytvořit Boho waves radí Jana Burdová, Art Designer značky Redken.

„Vytvoření tohoto nového trendu není nikterak složité. Ideálním pomocníkem je kulma střední velikosti. Natáčejte vlasy tak, aby hlavní objem nebyl v partiích u hlavy, ale tak 15 cm od kořínků. Boho vlny nesmí vypadat příliš načančaně. Jak toho dosáhnout? Správnou Boho vlnu nechte směrem ke konečkům povolit. Natáčejte vlasy na kulmu nepravidelně, směrem ke konečkům uvolňujte napětí, nebo nechte konce nenatočené. Nakonec vlny lehce pocuchejte prsty a dokončete dokonalý look pomocí vhodného stylingu.

Z mé zkušenosti na Boho waves nejlépe funguje Redken Ruffle up14. Rozetřete důkladně dost produktu v dlaních a aplikujte na vlny směrem shora dolů. Správné Boho waves nemají objem u hlavy, takže neriskujete zplihlý dojem. Ruffle up14 vlasy mimořádně dobře strukturuje do sexy ležérního stylu.  Pokud chcete vyzkoušet Boho waves v čisté podobě, udělejte si rozhodně pěšinku uprostřed."

Celkový Boho look doladí trendy nude make-up. Je svěží a zároveň jednoduchý. Základem je čistá světlá pleť, přirozené obočí, jemně růžové rty. Oči mohou zůstat nahé nebo tmavé, kouřové, inspirované Rock & Roll stylem.

Oblečení volte takové, v kterém se budete cítit svobodná, uvolněná a sexy. Obujte sandálky nebo žabky, oblékněte jednoduché siluety, splývavé materiály, volné střihy, krajky i průsvitné látky a užijte si léto v bohémském stylu.

Zdroj: Jana Burdová

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram