Objevte s námi podzimní trendy ve vášnivých odstínech rtěnek

Objevte s námi podzimní trendy ve vášnivých odstínech rtěnek

Podzim všechny milujeme. S příchutěmi skořice či dýňové siesty. Dopřejte podzimní look i svým rtům. Svůdnost a vášeň je totiž téma letošního roku. Máme pro vás tipy na podzimní šatník pro vaše rty.

Foto: se svolením Dermacol

S příchodem podzimu se nemusíme loučit s létem, ale spíše vítáme lehké ochlazení. Některé z nás se již nemohou dočkat, až ze svých šatníků vytáhnou své oblíbené kozačky a pohodlný svetr.

A co více nám podzimní čas přináší? Měly bychom také myslet na úpravu hydratace pleti, celkový vzhled i použití makeupu. Proměnit bychom mohly i naše rty. Od světle růžové a starorůžové se postupně přikláníme k vášnivě červené až bordové či vínově fialové. Hlavní starostí o rty v podzimním období  je nejen správná barva ale naším zájmem by měl být jejich zdravý sametový vzhled a hydratace. Toto jsou nejlepší podzimní rtěnky letoška, které by neměly chybět ve vaší kosmetické tašce v této sezóně i mimo ni.

Magic CBD

Dermacol letos přišel s revoluční novinkou. Rtěnka je k dostání ve třech různých barvách růžová (měnící se na růžovo-perleťový), žlutá (měnící se na oranžové odstíny), zelená (měnící se na červené odstíny), které mají na rty zvláštní barevný efekt.  Díky ricinovému oleji a včelímu vosku má přesně ty zvláčňující a hydratující účinky, které naše rty s přicházejícím ochlazením potřebují.

Foto: se svolením Dermacol

SuperStay Vinyl Ink

S měnícími se barvami přírody i šatníku měníme i výraznost makeupu a doplňků. Ačkoli se někomu mohou zdát rudé rty příliš klasické či oldschoolové, musíme si přiznat, že podzim k nim přímo vybízí. Rtěnka SuperStay od Maybelline navíc nabízí tzv. vinylový look rtů, který frčí nejen v Hollywoodu. Jedná se o rty, v jejichž lesku se můžete "vidět v odraze".

Ilustrační foto: Pexels

Dramatically Different

Posledním trendem letošních rtěnek je odstín vínové. Skvěle se hodí pro zvýraznění jemného líčení u tmavších i blond typů vzhledu. Rtěnka Dramatically Different od Clinique je sice složením odlišná, ale hydratační účinky jsou zachovány. Navíc, pokud použijete tmavší nebo naopak světlejší kontury, obdaří vás tato rtěnka úžasným perleťovým 3D efektem.

Ilustrační foto: Pexels

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram