OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Hvězdná kampaň

Supermodelka a zastánkyně pozitivního přístupu k vlastnímu tělu Paloma Elsesser se v kampani představí spolu se svou sestrou, herečkou a modelkou Amou, a dalšími mezinárodními osobnostmi, jakými jsou DJ Wolfram, model Dylan Hasselbaink a hudebník Noah Levi. 


Zdroj: se svolením Zalando 

Síla okamžiku

Zalando, přední evropská platforma pro módu a životní styl, zahájila svou nejnovější kampaň se sloganem ‚Objevte sílu okamžiku‘. Kampaň představuje jedny z nestylovějších looků dostupných tento podzim na Zalandu a zároveň oslavuje „osobní módní okamžiky“, které nám dělají radost. Kampaň je plná nových trendů, které se mísí s klasickými kousky a střihy. Každý si v ní najde svůj osobitý styl nebo něco, co k němu nově přidá.


Zdroj: se svolením Zalando

Vyjádřete se a prožijte

Kampaň je neomezenou nabídkou módních outfitů, které jsou tuto sezónu k dispozici na Zalandu, je inspirující, ale dává svým zákazníkům možnost se svobodně rozhodnout a vyjádřit své pocity pomocí módy. Prožít všední či nevšední okamžik pomocí oblečení, které máte zrovna na sobě, je vlastně zakořeněné v každém z nás, a to tradicí nebo pocitem. Každá událost v našem životě je chtě nechtě spojená i s tím, co máme na sobě, například 1. školní den, maturita, 1. pracovní den, atd. Nejde však jen o mimořádné události, ale i o okamžiky jako posezení u rodinného oběda nebo procházka v parku. Užijete si své okamžiky pomocí módy a život dostane nový rozměr.


Zdroj: se svolením Zalando

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram