Oblečení pro děti Little Marc Jacobs označkuje vaše dítě jako módního vlastence!

Oblečení pro děti Little Marc Jacobs označkuje vaše dítě jako módního vlastence!

Klasické dětské střihy triček, šortek, sukýnek, šatů by se mohly zdát nudné

Klasické dětské střihy triček, šortek, sukýnek, šatů by se mohly zdát nudné. V kombinaci s roztomilými obrázky a pestrými barvami, které do své módní kolekce pro děti zakomponoval Marc Jacobs, v nich budou ale děti roztomile zářit! Marc Jacobs ve své značce pro děti nezapomíná ani na jejich pohodlí. Oblečení pro děti Marc Jacobs má volné a pohodlné střihy, které jsou vzdušné a děti nijak neomezují. Ty na rozdíl od nás ještě nejsou ochotné kvůli módě a kráse trpět! 

Červená, tmavě modrá, bílá – oblečení pro děti v barvách trikolóry pro malé americké vlastence! Celé kolekci oblečení pro děti Marc Jacobs dominují barvy červená, tmavě modrá a bílá, které jsou typickými národními barvami náhodou nejen ve Spojených státech, kde značka vzniká, ale i u nás. Takže nejen americký, ale i český vlastenec může s kolekcí Little Marca Jacobse vést k vlastenectví.

Navíc je táto barevná tříkombinace tradičně letní. Bílo-modrá námořnická inspirace oživená červenou jsou již tradičními v letních kolekcích. Trochu toho námořnického stylu nikdy neuškodí, obzvláště v létě. V kolekci se odráží hravost, dětem tak vlastní. Stačí se podívat na mikiny, kde každý rukáv hraje jinou barvou. A komu to vadí? Dětem se pestrost líbí. I Jacobsovi batolátka mají šmrnc – Marc Jacobs obleče i ty nejmenší! Marc Jacobs nezapomněl ani na nejmenší děti. Ve stejném duchu je navrhnuta i kolekce oblečení pro děti do dvou let. Jsou použity stejné barvy i obrázky na tričkách, jako pro děti starší. Pokud tedy máte jedno dítě menší, druhé větší, můžou tvořit dokonalou dvojku oblečenou stejně od hlavy až k patě. Letní kolekce oblečení Little Marc Jacobs vybaví děti na pláž, na prudké slunce i do deštivého počasí! V kolekci oblečení pro děti Little Marc Jacobs nechybí samozřejmě ani plavky, jinak by to nebyla správná letní kolekce.

Dále kolekci doplňků pro děti tvoří batůžky, gumáky i holčičí balerínky. K doplnění celého outfitu tedy vůbec není potřeba dívat se jinam. Značka Little Marc Jacobs nabízí vše potřebné pro děti na léto. Kam jít nakoupit a za kolik? Oblečení pro děti Marc Jacobs je luxus, ale dostupný! Někomu může připadat koupit dítěti tričko za 2500 č jako zvěrstvo, někomu jako normální nákup. Právě v cenové relaci mezi 2000 a 3000 Kč se oblečení pro děti Marc Jacob pohybuje. Takže přestože je to relativně dražší, rozhodně ne nedostupné. A i když třeba máte své dítě pořád umazané od čokolády a do něčeho takového jej rozhodně navlékat nechcete, může tričko, šatičky či jiné oblečení pro děti posloužit alespoň jako luxusní dárek pro dítě vaší kamarádky nebo šéfové. Chcete-li nakoupit, můžete rovnou u zdroje na webových stránkách značky.

Zdroj obrázků: Marcjacobs.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram