Obuj se jako Rihanna

Obuj se jako Rihanna

V módním světě existuje mnoho vzorů, které denně inspirují milióny lidí po celém světě ať už svými outfity nebo velkými činy. A co teprve když jde o takové vzory, které jsou kombinací obojího? Značka Puma volí pro své nové kolekce přesně takové ambasadorky!

Ať už je to Cara Delevingne, Kylie Jenner nebo Rihanna - díky těmto kolaboracím získávají nové kolekce úplně nový rozměr. Spojením charakteristických znaků tenisek značky Puma s designovými prvky navrženými samotnými celebritami vznikly jedinečné kolekce jako například Puma Vikky Platform se signifikantní saténovou mašlí místo tkaniček. Dámské boty Puma jsou zkrátka revoluční kombinací lifestylové a sportovní obuvi, která podtrhává ženskost a zároveň nezapomíná ani na důležitost univerzálnosti a nadčasovosti.

Psal se rok 2015 když značka Puma spojila své síly se světově známou zpěvačkou Rihannou. Rihanna je už delší dobu považována za jednu z největších hvězdných aktivistek, co se boje za ženská práva týče. Co je na jejím přístupu ale neobyčejné? Namísto proslovů o ženských právech Rihanna přímo reaguje a inspiruje. Ať už jsou to její tetování, odhalené outfity nebo naopak ty typicky neženské, Rihanna překračuje společenské stereotypy o ženskosti. Ukazuje zdravý přístup k ženskosti a představuje právo nakládat se svým tělem tak, jak uznáme za vhodné. Právě to je jeden z důvodů, proč je spojení značky Puma s touto rebelkou natolik legendární.

Na dámské tenisky Pumamá zpěvačka vliv o to víc díky tomu, že Rihanna není „pouze“ ambasadorkou značky, je dokonce kreativní ředitelkou dámských kolekcí. Její vliv nesou všechny nové kolekce přesně s takovou hravostí, s jakou Rihanna tenisky nosí a kombinuje ve svých outfitech. Neexistuje totiž jedna správná možnost, jak a s čím tenisky nosit. Už dávno totiž neplatí, že tenisky jsou vhodnou volbou jen ke džínům nebo kalhotám, že jde o neformální obutí. Správná rebelka po vzoru Rihanny se totiž nebojí odvážných kombinací, nebojí se toho, co si lidi řeknou.

Návod na to, jak se stylizovat po vzoru Rihanny spočívá tedy hlavně ve schopnosti odvázat se, neřídit se stereotypy a být svá za každých okolností. Protože stejně jako neexistuje jeden striktní návod na to, s čím tenisky nosit, neexistuje ani jeden striktní návod na to, jak v sobě probudit skutečnou ženskost.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram