Obujte si kotníčkové boty – teď pro ně nastal ten pravý čas!

Obujte si kotníčkové boty – teď pro ně nastal ten pravý čas!

Dokud nenapadne sníh, přeje počasí kotníčkovým botám

Jak si vybrat kotníkové boty pro tuto sezónu? Všímejte si podpatky, platformu a zapomeňte na nudnou černou. Podpatek má být elegantně vysoký a zajímavý. Dokud není sníh, nemusíme se bát, že bychom se na vyšším podpatku přizabily a tak si jej můžeme dopřát. Pokud jej zkombinujeme s platformou, může být dokonce vyšší, než by se na první pohled zdál být nositelným. Hitem jsou zajímavě řešené extravagantní podpatky a také boty na klínku.

Pojďte se inspirovat kotníkovými botami z designérských kolekcí por podzim a zimu 2012/13. Vybrali jsme pro vás 30 hitů sezóny! Lookbook:

Kotníkové boty pro podzim a zimu 2012/13
Nosí se nižší boty pod kotníčky, nad ně, i do třetiny lýtka, kde začínají konkurovat nižším kozačkám. Vsaďte na crazy podpatky, hitem je klínový podpatek nebo vysoká jehla. Nosí se platforma, která umožní ještě zvýšit podpatek.

Nebuďte překvapení, že kotníkové boty vypadají v této sezóně jako křížené se sandály: vyčuhující špička, pata nebo perforovaný materiál se nosí. Snad nezmrznete! Dbejte o to, abyste měla botu kolem kotníčku dokonale obepnutou, jinak boty nebudou lichotit postavě!

 

Zdroj obrázků: kolekce návrhářů a značek, Google.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram