Odvažte se stylově s barevnými vlasy a vyražte s námi do víru rozpustilých účesů!

Odvažte se stylově s barevnými vlasy a vyražte s námi do víru rozpustilých účesů!

Poohlížíte se po účesech, které mají ke klasice spíše dál než blíž? 

V následujících několika odstavcích se podíváme na účesy, které ladí k různým typům tónů pleti, jsou různě dlouhé a mají odlišné barevné odstíny. Vyberte si mezi nimi účes, který co nejlépe odpovídá nejen vašim obličejovým charakteristikám, ale také vaší samotné osobnosti. Právě to je totiž gró skvěle padnoucího účesu, ve kterém se budete cítit sebevědomě a dokonale.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Výrazné barvy vlasů
Jedním ze současných hitů, co se vlasů týče, jsou výrazné barvy. Nejenže jsou skvělým módním doplňkem, díky němuž by byl i náramek on vaší ručce od Tiffany lehce přehlédnutelný, ale výrazně barevné vlasy všem okolo vás dokazují, že jste sebevědomá a jdete si za tím, co chcete. A právě to je v dnešním světě jednou z nejdůležitějších věcí. Pokud tedy toužíte po ostře rudých vlasech nebo zrzavých pramenech, pak je nejvyšší čas s tímto přáním něco udělat. Skutečně stylového a moderního účesu docílíte pomocí barevných bloků. Je už na vás zabarvíte-li jen jednu část bloku nebo vlasy rozdělíte rovnou do několika bloků po celé jejich šířce.

Menší kontrasty barev
Chcete-li nosit účes, který se liší od těch ostatních, ale není až tak do očí bijící, přesto však není ani fádní ani obyčejný, volte jemnější odstíny barev. Tedy takové barvy, které nebudou v porovnání s vaší barvou vlasů tvořit výrazný kontrast.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Zabarvěte pouze spodní část
Dalším tipem na to, jak svým účesem vybočit z řady a přesto nepůsobit výstředně, je také odlišná barva vlasů, tentokrát však jen v jejich spodních částech. Tato verze je o to praktičtější, přestane-li se vám líbit, pak spodní zabarvenou část můžete jednoduše ustřihnout a vlasy zarovnat. Navíc se nemusíte trápit ani s pravidelným odrostem. Pravdou však je, že barevné prameny a barvy všeobecně víc vyniknou a vypadají „šmrncovněji“ na kratších nežli delších vlasech.

Barevné vlasy – jak je nosit? Výsledek vašich „barevných vlasů“ bude hodně záležet na šířce, pravidelnosti i délce zbarvených pramenů a neméně také na zvoleném odstínu. Samozřejmě také záleží na tom, pro jakou příležitost si takovýto účes volíte, zda pouze pro večerní akci nebo pro běžné denní nošení. Nezapomeňte, že účes leccos vypovídá o vašem charakteru. Barevné vlasy za vás budou do světa křičet, jsem odvážná, sebevědomá a ráda experimentuju. Mezi nejatraktivnější barvy na hlavě patří modrá, červená nebo nafialovělá.

 

Zdroj obrázků: Becomegorgeous.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram