Ostříhejte se na skřítka – létu sluší krátké a středně dlouhé Pixie účesy!

Ostříhejte se na skřítka – létu sluší krátké a středně dlouhé Pixie účesy!

Létu sluší krátké a středně dlouhé Pixie účesy! 

Pixie neznamená na ježka! Základní koncept tzv.Pixie střihu je velice jednoduchý. Zpravidla se jedná o sestřih s výrazně zkrácenou zadní partií a delšími vlasy na vrcholu a po stranách hlavy.

VÍCE O VLASECH

Obáváte se fádního vzhledu? Na to rychle zapomeňte! Kvalitně provedený základní sestřih dá vlasům perfektní formu, působí nesmírně žensky a otevírá prostor pro nespočet vlasových kreací. Pixie střih si může dovolit každá žena v kterémkoli věku a s jakýmkoli tvarem obličeje. Zralým ženám ubere několik let navíc, u mladých slečen dá vyniknout jejich dívčímu půvabu. Pixie střih má opravdu hodně daleko do klasického ježka a řadí se mezi nejsofistikovanější účesy, které nikdy nevyjdou z módy! Stačí si vybrat jednu z nepřeberného množství variant. Středně dlouhé Pixie s extra patkou Myslíte si, že Pixie střih musí být ultra krátký? Opak je pravdou a hra s délkou dostává zelenou. Pokud vás trápí jemné vlasy bez objemu, které mají tendence plihnout, zkuste Pixie střih s výrazně prodlouženou přední částí, která rafinovaně kopíruje tvar obličeje. Tato varianta bude lichotit všem, které touží po krátkých vlasech, ale bojí se jich, neboť mají kulatý obličej. Když vás prodloužená „patka“ přestane bavit, stačí ji jednoduše schovat za ucho a další look je na světě! Pixie pěkně zostra Máte chuť na něco ostřejšího? Pak zkuste tzv. Razored pixie. Tento střih je charakteristický výrazně sestřihanými vlasy a jemnou ofinou. Perfektně podtrhne váš sportovní styl, působí nespoutaně a zároveň v sobě nese ženský prvek.

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ INSPIRACI

Nejlepší způsob, jak dát naplno vyniknout výraznému sestřihání, je upravovat vlasy až po uschnutí za pomoci vosku nebo pěnového tužidla s velkým kulatým kartáčem v ruce. Díky těmto pomocníkům získají vlasy objem a budou plné života. Messy Pixie Ležérní variantu Pixie si oblíbí všechny ženy a dívky, jejichž vlasy postrádají formu a obtížně se tvarují. V podstatě se jedná o klasickou verzi Pixie střihu, jen trochu prodlouženou a hlavně s výraznou ofinou, která dokáže chytře zamaskovat vysoké čelo nebo vrásky. Při práci na finálním stylingu zapomeňte na silně tužící produkty, které vlasů zbaví veškeré lehkosti. Přednost dejte středně tužícím sprejům a gelům, které nechají váš účes nadechnout! Pro koho je tento střih vhodný? Jako každý střih i Pixie má své klady a zápory. Je vhodný zejména pro ženy, které chtějí naplno odhalit rysy své tváře a nebojí se radikální změny. S Pixie můžete být každý den jiná. Při tvarování lze použít fén, kartáč, dokonce i žehličku nebo kulmu. Někdy postačí pouze vosk a prsty. Pokud máte skutečně dobrý střih, vlasy můžete nechat proschnout jenom na sluníčku a celý styling je hotový! Pamatujte ale, že aby si vlasy zachovaly perfektní tvar, je nutná pravidelná návštěva kadeřníka, který jim vrátí původní formu. Pixie střih bude zejména vyhovovat všem, kterým příroda nadělila rovné nebo jemně vlnité vlasy. U žen s krepatými a bujnými vlnami bude úprava účesu poměrně náročnější.

MODERNÍ ÚČESY PRO VÁS

 

Zdroj obrázků: www.becomegorgeous.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram