Označkujte se letos značkou Emporio Armani – plavky této luxusní značky si můžete dovolit i vy!

Značka Emporio Armani nabídla skutečně celou plejádu skvělých střihů

Z kolekce Emporio Armani, kterou obchodní dům DESSUE v této letní sezóně nabízí, si vyberete jednodílné i dvoudílné (poloviční) plavky. Jednodílné Emporio Armani plavky oceníte zejména při plavání. Mají dobře padnoucí střih, svůdně odhalená záda a mírně vykrojené kalhotky po stranách, takže žádný „de mode“ vysoko vykrojený střih, ale ani příliš extravagatní střih inspirován 50. léty. K dispozici jsou v nádherné ocelovo-modré a v tradiční a oblíbené černé barvě se šedo-kovovým nádechem.

Díky své oblíbenosti je pak mnohem širší sortiment polovičních plavek, bikin. Poloviční plavky si v obchodním domě DESSUE můžete vybrat z více barev, ale také jeden a ten stejný model si máte možnost pořídit v různém provedení: s různým střihem podprsenky nebo s různými kalhotkami. Záleží na vás, v čem se na pláži cítíte nejlépe. Vše pak stačí k dokonalosti doladit plážovými doplňky a oblečením Emporio Armani. V nabídce DESSUE najdete plážové boty na podpatku, kristusky, žabky, několik variant plážových tašek, plážové šaty i značkové trička, které skvěle doplní vaše značkové Emporio Armani plavky.

Plavky - další novinky

Dámské plavky Emporio Armani s push-up podprsenkou přidají vašemu poprsí objem. K dispozici jsou v oranžové a v černé verzi. U Armaniho ví, co milujeme: jednoduché trojuhelníkové bikinky s podprsenkou i kalhotkami se zavazováním na šňůrku.

Dámské plážové pantofle Emporio Armani na klínovém podpatku dokonale doplní vaše plavky téže značky. Navíc na těchto podpatcích se nezabijete ani na pláži. Celé plavky ukryjí mnoho nedostatků, postava v nich zkrášlí a dokonale se v nich plave. Jedny si k vodě sebou vždy přibalte. Třeba tyto z nabídky Emporio Armani. Plavky v bandeau střihu Emporio Armani mají módní zavazování kalhotek na stuhu a nepřehlédnutelně luxusní materiál. TIP

Také plážové šaty nebo tričko můžete dokonale doladit s plavkami Emporio Armani. Ramínka z těchto úchvatných bandeau plavek Emporio Armani snadno odděláte a hned umožníte sluníčku, aby vám dokonale opálilo ramena. V jednoduchosti je krása: to dokazují i tyto prosté Emporio Armani plavky. Pořídit si je můžete v ohnivě červené, v tyrkysové, nebo v černé barvě. Všechny varianty zdobí opakující se bílé logo značky Emporio Armani.

Nepokazte vše nevhodnou taškou! Na pláž nepatří běžná kabelka a rozhodně ani igelitka! Dolaďte se k dokonalosti plážovými taškami Emporio Armani! Bílá vypadá noblesně, luxus z těchto bílých plavek Emporio Armani přímo křičí!

 

Zdroj obrázků: DESSUE.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram