Pamela Anderson představuje kolekci plavek ve spolupráci s Frankies Bikins. Jednotlivé modely jsou sexy, přitažlivé i jemné zároveň

Pamela Anderson představuje kolekci plavek ve spolupráci s Frankies Bikins. Jednotlivé modely jsou sexy, přitažlivé i jemné zároveň

Bez ohledu na její věk vypadá hvězda původního seriálu Pobřežní hlídka neuvěřitelně sexy. Spolupráce se značkou Frankies Bikins nenechá snad nikoho naprosto chladným. Jestliže hledáte plavkovou inspiraci, tady je jedna opravdu hot.

Poprask ve světě módy dělá spolupráce Pamely Anderson x Frankies Bikins, kteří na trh za pár dnů uvedou plážovou kolekci včetně smyslných bikin a ikonických jednodílných kousků. Nechybí ani nezapomenutelné červené jednodílné plavky z Baywatch. 

Po úspěšné spolupráci se Sydney Sweeney se značka Frankies Bikins opět spojila se slavnou blonďatou herečkou, tentokrát s talentem krásné Pamely Anderson. Výsledná kolekce Frankies Bikinis představuje nebojácný a odvážný přístup k plavkám žen a může se pochlubit designy, které zastupují jemné pastelové odstíny, ale také výraznou rudou. To vše v několika střizích jednodílných plavek i bikin. Varianta v jemné žluté s potiskem kopretin vás určitě bude bavit.

Kolekce se skládá z 22 pečlivě vytvořených kousků, jejichž cena se pohybuje od 80 do 195 USD, díky čemuž jsou plavky dostupné širokému spektru módních fanoušků. Kolekci a esenci mezi Pamelou a plavkami výstižně zachytila fotografka Brianny Capozzi na malebném pobřeží Kajmanských ostrovů. Herečka je na většině fotek s minimem make-upu čímž jednoznačně podtrhuje svou přitažlivost a přirozenou krásu. V nás tato kolekce navíc vyvolává lehký sentiment i nadčasové charisma.  

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram