Pandora ve své nové kolekci vsází na originalitu jedince

Pandora ve své nové kolekci vsází na originalitu jedince

Největší světová šperkařská značka znovu uvedla svou kolekci Pandora ME, které ale dala úplně nový rozměr: porušování pravidel, odmítání toho, co se od nás očekává a nošení věcí tak, jak to komu vyhovuje.

foto: se svolením Pandora

Pandora spojila své síly s inspirativními umělci, jako jsou Addison Rae, Charli XCX, Donté Colley, Beabado-obee a Cecilia Cantarano, aby znovu uvedla svou kolekci Pandora ME. Tato vylepšená kolekce má motivovat každého v tom, aby byl tím, kým být chce. Hlavní myšlenkou je originalita jednotlivce, která s mnoha různými způsoby nošení šperků umožňuje nositeli rozšířit svůj vlastní jedinečný styl.

foto: se svolením Pandora

Marketingová ředitelka společnosti Pandora, Carla Liuni, ke kampani říká: „Pandora ME byla přetvořena, aby odrážela identitu nositele a přenesla DNA a odkaz naší značky do budoucnosti. Víme, že velmi kreativní a silní lidé generace Z vyjadřují to, kým jsou, prostřednictvím hudby a módy, takže jsme zkombinovali tyto dvě záliby, abychom naše fanoušky inspirovali k tomu, aby sdíleli svůj názor jakožto jednotlivci, ale také stáli při sobě jako vzájemně se podporující komunita v České republice a v celém světě.“

Řada značky Pandora ME, která zahrnuje řetízkové náramky a náhrdelníky, kruhové mono náušnice a vrstvené prsteny, které se dají upravit zcela na míru díky volně zaměnitelným spojovacím komponentům, je dokončována ručně a obsahuje kousky s kombinovanými kovy ve stříbrném provedení, v provedení s pokovením 14karátovým růžovým zlatem a rutheniem, se sladkovodními uměle vypěstovanými perlami a výraznými smalty. Svůj look také můžete kombinovat a obměňovat díky oblíbeným miniaturním visacím přívěskům, které jsou pro Pandoru tolik typické. 

Kampaň, jež se inspirovala světem hudby a internetové kultury, předkládá exkluzivní hudební nahrávku SWEAT od zpěvačky Charli XCX, která je oslavou individuality. V doprovodném videu režírovaném vizionářkou Hannah Lux Davis předvádí tým vlivných umělců sady svých osobních šperků z kolekce, aby co nejlépe vyjádřili, kdo jsou.

foto: se svolením Pandora

foto: se svolením Pandora

foto: se svolením Pandora

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram