Pandora věří v hrdiny a představuje první Marvelovskou kolekci Marvel x Pandora 

Pandora věří v hrdiny a představuje první Marvelovskou kolekci Marvel x Pandora 

Milujete všechny Avengery a nesmí vám uniknout ani jedna Marvelovka? Pak je nová a originální kolekce Marvel x Pandora přesně pro vás – nastal čas ztvárnit vaše hrdiny do podoby šperků.

Pandora oznamuje svou novou vzrušující spolupráci s Marvel Cinematic Universe. Kolekce Marvel x Pandora se inspirovala kultovními postavami z Marvel Universe, které nás učí, že skuteční hrdinové používají svou sílu, aby měnili život k lepšímu. Jak uvedli kreativní ředitelé společnosti Pandora Filippo Ficarelli a Francesco Terzo: „Byli jsme fascinováni hrdinstvím, silou a zranitelností The Avengers. Tito hrdinové nám dodávají odvahu, abychom pozvedli své hlasy a sebrali všechny své síly, aniž bychom skrývali své slabosti, a vytvořili svět, po kterém toužíme. Oslavování toho, co zastáváte, a prosazování věcí, které milujete – právě to spojuje vesmíry Marvel a Pandora.“ 

Kolekci tvoří přívěsky, které představují každého z The Avengers v neuvěřitelně působivých designech symbolizujících nejen jejich osobnosti, ale také jejich hodnoty. Společnost Pandora úzce spolupracovala s umělci Marvel, aby věrně zachytila, zač každý hrdina bojuje. Hrdinové vypadají jako praví a každá postava je opatřena rytinou s výrokem, který je pro danou postavu typický a několika slovy vystihuje její silné stránky.

Společnost Pandora k oslavě spolupráce a uvedení kolekce přináší také vzrušující nové digitální zážitky, které nabízejí inovativní způsob, jak se dostat do světa sbírání přívěsků Pandora a současně do legendárního světa Marvel. Fanoušci musí v této originální výzvě inspirované ikonickými filmy sestavit tým hrdinů, s nimiž se vydají na víceúrovňovou misi, jejímž úkolem je zachránit vesmír. 

 

Prsten Marvel The Avengers Kameny nekonečna - 2 299,00 Kč

Společnost Pandora navrhuje, vyrábí a prodává ručně zpracovávané šperky zhotovené z vysoce kvalitních materiálu za přijatelné ceny. Šperky značky Pandora se prodávají ve více než 100 zemích prostřednictvím 7400 prodejních míst, včetně více než 2700 specializovaných obchodů.


Visací přívěsek Marvel The Avengers Černá vdova - 1 529,00 Kč

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram