Pánové, víte co nosit pod kalhoty? Slipy, boxerky, trenýrky nebo něco pikantnějšího?

Pánové, víte co nosit pod kalhoty? Slipy, boxerky, trenýrky nebo něco pikantnějšího?

Myslíte si pánové, že nezáleží na tom, co si navlečete pod kalhoty? 

Myslíte si pánové, že nezáleží na tom, co si navlečete pod kalhoty? Ženy se řídí zajímavým a nám mužům utajovaným pravidlem: vždy, když si ráno oblékají spodní prádlo, myslí na to, že nikdy neví, zda se nebudou muset svlékat. A podobným pravidlem bychom se měli řídit i my muži. Proto na tom, co si oblékáme pod kalhoty záleží.

PŘEJÍT NA OBCHOD

Když muž dospěje do fáze pochopení, že záleží na tom, co si obléká pod kalhoty, začne obvykle přemýšlet nad malicherností typu: boxerky , slipy nebo trenýrky. Já vás ale rovnou zastavím, protože zrovna na tomhle nezáleží. Záleží jen na vás, jestli zvolíte praktické slipy, mužně vypadající boxerky nebo pohodlné trenýrky. Dnes se nosí vše a žádným výběrem se módního faux-pas nedopustíte. O to víc si ale musíte dát záležet na výběru samotného produktu. Záleží totiž na střihu, kvalitě materiálu i celkovém designu.

Podkalhoty.cz je český e-shop nabízející exkluzivní spodní prádlo a plavky prověřených světových značek. Zde se v nákupu nespletete. Módní kousky z tohoto e-shopu si za chvíli představíme. Podkalhoty.cz se svým sortimentem zaměřuje na na boxerky, slipy, trenky, jocksy, pánská tanga a pánské plavky. Prádlo se dováží z USA a EU, kvalitní výrobci jsou zárukou vysoké kvality sortimentu tohoto e-shopu s pánským spodním prádlem.

Nebojte se trenýrek – jsou opět „in“!
Trenky byly několik let módním outsiderem, ale po té, co začali lékaři apelovat na zdraví našich spermií a kritizovat uplé pánské spodní prádlo, je zas modní průmysl vrhl zpátky mezi fashion zboží. A tak můžeme opět zažívat volnost v kalhotách, ale také si tento multifunkční kousek pánského šatníku užívat jako lehké letní pyžamo nebo s tričkem jako letní domácí oblečení. A proč ne? Dnes vás kvůli tomu, že doma pobíháte v trenýrkách, partnerka neopustí. Naopak, trenýrky si před ní hlídejte, protože holky propadly trenýrkovému šílenství také a berou nám je z prádelníků, spí v nich nebo se v nich producírují po bytě.

A jakétrenýrky se nosí?
Délku mají jak pod zadek, tak třeba do půlky stehen. Nejsou ani příliš uplé, to přenechávají boxerkám, ale ani příliš volné, protože by působily neforemně. Klasikou jsou kárované nebo proužkované vzory, ale „in“ jsou také různé vtipně vypadající až infantilní motivy. Takové trenky s myšákem, rybičkou nebo hrošíkem umí dokonale uvolnit atmosféru a nejspíš se dobře pobavíte komentáři vaší partnerky poté, co jí svůj nový trenkový kousek předvedete.

Zatímco káro nebo proužek nabízí e-shop s pánským spodním prádlem Podkalhoty.cz například od oblíbené značky Styx, trenky s vtipnými a roztomilými motivy má v nabídce značka Cornette, která rovněž v sortimentu Podkalhoty.cz nechybí.

Boxerky si pořád dokáží „vyboxovat“ své místo na výsluní!
Přestože jim trenýrky začínají šlapat na paty, jsou boxerky pořád nejoblíbenějším módním pánským spodním prádlem. Chci vypadat dobře, řeknu to na plnou pusu, taky sexy, obleču si boxerky! Dokonce si dnes můžete k dokonalému vzhledu pod kalhotami pomoci stejně, jak si ženy pomáhají vycpanými a speciálně tvarovanými podprsenkami k dokonalému dekoltu. I my muži už totiž máme svoje push-upky! Podkalhoty.cz nabízí například produkty autentické italské lifestylové módní značky Roberto Lucca. A právě zde najdete designové boxerky, které jsou velice pohodlné díky svému anatomickému střihu, ale také tvarující pomocí push-up efektu. Modely imitují džínovinu, což z nich dělá ještě exkluzivnější kousek. Designově nápadité, a řekl bych, že trochu na pomezí boxerkového a slipového střihu, jsou modely značky Candyman, Clever nebo Pikante. A co s vtipnými kousky, které jste dostali k Vánocům? No proč ne, třeba ty s ptačími cartoon motivy z kolekce Cornette z e-shopu Podkalhoty.cz jsou rozhodně vtipné a slušivé.

Slipy jsou stále živé a dostávají nový více sexy střih!
Vždy se najde nějaké samozvaný pseudofashion guru, který vám bude vehementně tvrdit, že mokasíny, červené ponožky nebo pokud se podíváme na to, co nosíme pod kalhoty, slipy, jsou módním prohřeškem, za který by měly padat hlavy. Nevěřte mu! Když se ve slipech cítíte dobře, noste je! Vůbec nejsou demodé, naopak. Jelikož se původní tvar slipů poté, co se délka u pánských boxerek začala zkracovat, stal téměř k nerozeznání od některých střihů boxerek, jsou dnes pánské slipy ještě co do tkaniny úspornější. Obvykle je jejich střih složený ze široké gumy na pasu a přední a zadní části našité přímo na tuto gumu, již bez bočných částí látky. Tyto slipy jsou velice pohodlné, nijak neškrtí a jsou velice slušivé. Dnes jsou módní kombinace bavlny a spandexu, ale také například materiál ze síťoviny, který je vzdušný a na pánském spodním prádle také exotický.

Oživte svůj prádelník jocksy nebo pánskými tangy!
Ti více zběhlí z nás už možná objevili i další typ pánského spodního prádla, jocksy nebo také jockstraps. Do klasického pánského šatníku se sice probíjejí až nyní a pořád mají nádech pikantnosti, ale tyto zjednodušeně řečeno, slipy s odkrytou zadní částí jsou dobře známé již více než 50 let, kdy si našly místo v šatníku sportovců, především hráčů amerického fotbalu. Jejich vznik se však datuje dokonce ještě o mnoho desítek let dříve. Poprvé se začaly vyrábět už v roce 1874 ve firmě Sharp&Smith v Chicagu, tehdy jako pomůcka pro cyklisty. Slipy, boxerky nebo trenýrky se vám nakonec mohou na zadní části vždy srolovat, jocksy to nedělají. Josu praktické nejen pro sport, ale i pro běžné denní nošení. Nebuďte konzervativní a zkuste je!

V kolekci zboží e-shopu Podkalhoty.cz si jocksy můžete vybrat ze sortimentu dvou prestižních značek: Pikante a Candyman. Ani pánská tanga nejsou v Česku běžným sortimentem. Přiznám se, nezkoušel jsem je. Ale znám kluky, co je běžně nosí. Říkají, že kdo pánská tanga zkusí, už se jich nevzdá. Nosí se pohodlně, jejich švy se neprotlačují přes kalhoty a také se vám nezařezávají jako klasické slipy. Jsou prostě zařezané přirozeně tak, jak mají být už svým střihem. Takže zkuste a uvidíte, už to tak vypadá, že nás čeká stejná tango-revoluce, jaká postihla zhruba před dvaceti lety šatník dámský. A holky se tang už také nevzdaly! Pánské plavky také zažily revoluci – jsou klonem klasických šortek!

Sortiment e-shopu Podkalhoty.cz nabízí kromě spodního prádla také pánské plavky
Letos najdete v nabídce one-brandový sortiment již zmiňované italské značky Roberto Lucca. Plavky z kolekce Roberto Lucca bez problému nahradí letní šortky, a tak jsou ideálním kouskem pro vaši dovolenou, který je optimální si pořídit hned v několika variantách. Když to nestihnete do odjezdu na svoji letošní letní dovolenou, nevadí. V šatníku na vás počkají do té další, a to bez rizika, že by vyšly z módy.

 

Zdroj obrázků: Podkalhoty.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram