Pánská běžecká kolekce F/W 2014/15 od adidas v zajímavém designu

Pánská běžecká kolekce F/W 2014/15 od adidas v zajímavém designu

Adidas přichází s novou podzimní kolekcí na běhání. Obsahuje prodyšné oblečení vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé běžce a běžeckou obuv. Pojďte se podívat na produkty, které by vám neměly uniknout!

Společně s dámskou kolekcí má ta pánská hned několik společných prvků. Prvním je jistě design použitý na elastických kraťasech. Dále se většina spodních částí chlubí technologií CLIMACOOL, která odvádí z těla pot a poskytuje vám tak pohodlný běh

Technologií CLIMACHILL vybavil adidas sportovní trička a tílka. Hlavní výhodou je tedy odvádění potu a zachování chladivého pocitu, zároveň oblečení umožňuje dobré proudění vzduchu a rychleji tak schne. Designově jsou trička poměrně jednoduchá, nejvýraznějším prvkem jsou klasické tři proužky. 

Kolekce obsahuje i nezbytnosti, bez kterých se pečlivý běžec v zimním počasí neobejde - prstové rukavice v černo-šedém provedení, čepice s prodyšného materiálu s detailem imitované kůže nebo třeba jednoduché kotníkové ponožky s ozdobným oranžovým pruhem. 

Dobře provedená běžecká obuv nás může zachránit před vyvrknutými kotníky, či jinými zraněními, způsobenými v nerovném terénu nebo přetížením. Adidas pánskou běžeckou obuv stále inovuje a zlepšuje tak její vlastnosti. Boty vám nabízí pohodlí a zároveň správnou oporu pro chodilo při běhu. Navíc si můžete vybrat některý ze skvělých designů a barevných provedení.

Zdroj: zastoupení adidas pro ČR

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram