Pánské plavky léto 2013: Jednobarevná klasika, výrazné barvy i originální potisky – fantazii se meze nekladou!

Pánské plavky léto 2013: Jednobarevná klasika, výrazné barvy i originální potisky – fantazii se meze nekladou!

Mezi muži jsou nejoblíbenějším typem plavek šortkové

Mezi muži jsou snad nejoblíbenějším typem plavek šortkové. U nich pak bývá bohatý výběr vzorů i barev. A ač se to možná nezdá, pánské plavky podléhají trendům ve stejné míře jako dámské. Pojďme se tedy podívat, v čem se letos můžete stát králem pláže.

Výběr je skutečně bohatý V letošních kolekcích pánských plavek si na své přijdou jak zastánci klasiky, tak i milovníci originality. Vedle jednobarevných šortkových plavek delšího i kratšího střihu najdeme v obchodech letos také variantu se vzory podle nejnovějších trendů. Výborně se k moři hodí tropické a surfařské motivy nebo ombré, které bude zvlášť dobře vypadat na opálené kůži. Buďte vidět! V neonových barvách vás nikdo nepřehlédne. Rázem se stanete nejvýraznějším na celé pláži. Zkuste je, nebudete litovat.

Exotika je in
Plavky s tropickým vzorem, klasický motiv palem a hravé květy. Obléknout si je můžete na tropickou pláž, ale klidně i k českému rybníku. Podlehněte trendům Ombré patří k největším trendům léta, aplikuje se na cokoliv, jako například na vlasy, dámské oděvy, ale třeba právě také na pánské plavky. Zkuste tento design třeba v červené nebo modré barvě.

Ve stylu námořnictva
Nosí se pruhy i šachovnice.Zvláště pak na projížďku na lodi či jachtě budou námořnické proužky stylové. Fantazii se meze nekladou Bát se nemusíte ani těch nejstřelenějších motivů, u plavek je vše dovoleno. Skvěle se budou vyjímat třeba kaktusy i americké vlajky.

 

Zdroj obrázků: Asos.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram