Parfémové dárky pro milovnice jemných vůní

Parfémové dárky pro milovnice jemných vůní

Přemýšlíte o nákupu nového parfému nebo chcete obdarovat někoho blízkého? Zavítejte tedy do světa Notino.cz. Má pro vás ty nejžhavější novinky!

Parfém je sám o sobě důležitým doplňkem moderní ženy a nedílnou součástí dnešního života. Voňavý parfém dokáže pohladit smysly, vyvolat tu správnou náladu i vzpomínky. Luxusní parfém umí doslova zázraky. Kombinace vzácných ingrediencí a esenciálních olejů vytvoří podle namíchání příběh. Každý příběh má jiné aktéry, a tak i vy si můžete vybrat ten svůj podle vůně, která ve vás vyvolá radost i smyslnost. A proč nevybrat příběh podle vás jako dárek? Zajisté překvapíte. 

Květinová a ovocná vůně

Svým srdcem patří květinám, které podtrhuje vůně ovoce. Směs rozmanitých výtažků z květin a ovoce je určená nespoutaným ženám, které jsou samy sebou a milují svobodu. Moderně pojaté aroma současné ženy, která žije svůj život naplno jak pracovně, tak v soukromí. Taková úspěšná a krásná žena má také ráda velká pulzující města jako Londýn, který skvěle zachycuje parfémovaná voda Burberry Her. Pro ženy, které touží být svůdné, přitažlivé a vyzývavé, a až vábivé pro své protějšky, je určena parfémovaná voda Si Passione od značky Armani. Pro vyjádření svých pocitů, niterního já a někdy i záměrů je parfém skvělou tajnou zbraní chytrých žen.

Květinová a dřevitá vůně

Květinové srdce je dokonale zvýrazněno dřevitými výtažky, což umožňuje nošení vůně i během dne a ta bude lehká jako pírko kamkoliv se vydáte, ale pořád s vámi. Sebevědomá žena sršící pozitivním přístupem s obdivuhodnou ženskou silou a silným já ocení jemnou denní vůni s květinovým srdcem a dřevitými akcenty. Oslava jedinečného já a síly ženské krásy uvnitř i zvenčí má přímo v názvu parfémovaná voda Woman od značky Calvin Klein. Značka Dior stvořila luxusní parfémovanou vodu Dior Joy pro optimistickou ženu, která je v životě šťastná. Denní nošení parfémů přináší dobrou náladu po celý den!

Květinová vůně

Parfém založený na čistě květinových přísadách je jemným vyjádřením elegantní, sofistikované a vkusné ženy. Luxusní parfémová voda Tiffany&Co od šperkařského fenoménu Tiffany&Co zachycuje přesně tuto přirozenou ladnost elegantní nadčasové ženy. Dopřejte si nádherný luxus.

Notino.cz nabízí voňavé novinky od nejluxusnějších zvučných jmen v kráse i módě  a je jen na vás, kterou jemnou vůni si vyberete. Pokud byste chtěli někoho obdarovat, tak můžete zakoupit dárkový poukaz Obklopte se tedy vůní podle svého uvážení! Garance osobní spokojenosti vás nemine. 

Zdroj; notino.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram