Parfémy k Valentýnu: 5 žhavých jarních parfémových novinek, které potěší nás ženy na svatého Valentýna!

Parfémy k Valentýnu: 5 žhavých jarních parfémových novinek, které potěší nás ženy na svatého Valentýna!

Nechte se inspirovat našimi tipy jarních parfémových novinek

V L´Occitane dobře ví, že valentýnskou atmosféru skvěle naladí vůně čerstvých třešní. L'Occitane en Provence, Cerisier Papillon (Spring Cherry)

Nový třešňový parfém uvede kosmetická značka L´Occitane těsně před dnem svatého Valentýna. Vůně, která přivolává příchod jara, nejprve uvolňuje aroma bobkového listu, malin a květů růže. Poté vás zahalí vůně třešní a pivoněk a vše je zakončeno aromatem růžového dřeva a výtažku zrůží.

Luxusní vůně Fendi hraje citrusovými tóny. Fendi, Fan di Fendi, Eau Fraiche Z řady parfémů Fan di Fendi od Fendi jste si již mohli oblíbit tři dámské a jednu pánskou vůni. Nyní bude kolekce rozšířena o další kousek. A na co se můžeme těšit vnovince Eau Fraiche? Jako první nás uvítá závan bergamotu, citronu a kardamomu. Srdce parfému tkví vbílých květinách a zeleném čaji a luxusní harmonii uzavírá vůně dřeva a kůže.

Romantická vůně Hugo Boss Eau de Parfum je žhavou novinkou jara. Hugo Boss, Boss Orange, Eau de Parfum Hugo Boss hlásí nový přírůstek do řady vůní Boss Orange. V novince snázvem Eau de Parfum nejdříve ucítíte jablka. Po nich zvolna zavoní květiny, zejména ty bílé a romantická vůně končí santalovým dřevem, olivovníkem, vanilkou a crème brûlée.

Exotická vůně Acqua od Roberta Cavalliho může být ten pravý valentýnský dárek. Roberto Cavalli, Acqua Acqua, nový parfém od Roberta Cavalliho, má evokovat vzrušující noci ve středomoří. Exotika je viditelná už vmodrozlatém designu flakónu se zvířecím vzorem. Jako první ucítíte jasmín, následně konvalinku a základem Cavalliho vůně Acqua je pižmo.

Vůně od Clinique, Happy In Bloom, činí svět sladším i pro vaše okolí. Clinique, Happy In Bloom Vize nejnovější vůně Clinique, Happy In Bloom, má učinit svět jemnějším, lehčím a sladším. Proto v prvním závanu ucítíte meruňky a mražené ovoce. Srdcem parfému jsou frézie, mimóza a dým a vše je zakončeno světlým dřevem a dřevěnými tóny.

 

Zdroj obrázků: Fragrantica.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram